Banyo Gideri Tamiri

Banyo Gideri Tamiri

Banyo giderinde farkı birçok sorun olabilir. Bu sorunların hızlıca çözülmesi birçok açıdan önem taşıyor. Banyo gideri pis suyu çeken bir tesisattır. Buradaki en ufak sızıntı, evin pis suyla dolmasına, pis suların banyo zeminine sızmasına neden olur. Bunun gibi birçok soruna yol açabilecek olan banyo giderlerinin hızlıca tamir edilmesi gerekiyor. Banyo gideri tamiri konusunda yılların deneyimine sahip olan firmamız banyonuzdaki sorunu hızlı bir şekilde tespit ediyor. Tespit işleminin ardından ise onarım aşamasına geçiliyor. Burada eğer ek yapılacak ise özel malzemeler kullanılmaktadır. Bu özel malzemeler de üstün bir işçilik ile birleştirilmekte ve uzun vadede rahat etmeniz sağlanmaktadır.

Banyo Gideri Sorunları Nelerdir?

Banyo gideri sorunları incelendiğinde öncelikle kaçaklar göze çarpacaktır. Banyoda yer alan duşa kabin giderinin bağlantısındaki ufak bir sızıntı büyük sorunlara yol açabilir. Duş alındığı esnada suyun alttan sızarak banyo zeminini ıslatması kaçınılmaz olacaktır. Diğer bir sorun ise banyo lavabosundaki kaçaklardır. Yine aynı şekilde banyo lavabosu kullanıldığı an sızıntı oluşması halinde banyo zeminini pis su kaplayacaktır. Kaçaklara ek olarak tıkanıklıklar da olabilir. Duşa kabin kullanıldığı esnada suyu çekemeyecek ve tıkanacaktır. Bu ise sağlıksız bir ortamın oluşmasına, suyun birikerek banyoya taşmasına neden olabilir. Aynı şekilde banyo lavabosu da tıkanabilir. Bahsi geçen sorunların çözüm banyo gideri tamiri işlemidir.

Bu Sorunlara Müdahale Nasıl Yapılır?

Bu sorunlara firmamız profesyonel şekilde müdahale ediyor. Kaçaklarınız için yapılacak ilk işlem kaçak tespitidir. Eğer açıkta olan boruların kaynak yerlerinde bir sorun varsa buraya hızlıca müdahale edilmektedir. Sorun duvar içinden geçen temiz su veya pis su tesisatında ise bu durumda özel cihazlar ile kaçak tespiti yapılıyor. Kaçak tespitinin ardından noktasal olarak o bölge açılıyor ve kaçak gideriliyor. Tıkanıklıklarda ise genel olarak robotlu cihazlar ile sorun çözüme kavuşturuluyor.

Profesyonel Destek Sunuyoruz

Firmamız profesyonel destek sunmaktadır. Uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarımız ile tesisatınızdaki sorunu hızlıca çözüyoruz. En hızlı şekilde adresinize gelecek olan ekiplerimiz sorununuzu tespit edecek ve bu soruna hızlıca müdahale edecektir. Siz de daha detaylı bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Puan Verin
[Toplam: 4 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.