Çatalca Su Kaçağı Tespiti

Çatalca Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı günümüzde birçok insanın evinde yaşadığı sorunlardan olmaktadır. Zamanında tespit edilmeyen kaçaklar ilerleyen dönemlerde ciddi sorunlara yol açabilmekte ve kullanıcıya maddi yük oluşturabilmektedir. Firmamızdan alacağınız su kaçak tespiti hizmeti sayesinde işler daha da büyümeden sorunu başlarda halledebilirsiniz. Adresinize kısa sürede gelecek olan ekiplerimiz dakikalar içinde kaçağınızı tespit edecektir. Son teknoloji cihazlarla ile bu işi yapıyoruz. Bu sayede başarılı sonuçlar almak kaçınılmaz oluyor. En ufak sızıntılar bile Çatalca su kaçağı tespiti servisimiz tarafından tespit ediliyor. Sonrasında ise tadilat işlemine geçiliyor.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Su Kaçağı Tespitinin Önemi

Su kaçağı sebebiyle kullanmadığınız suya para ödeyebilirsiniz. Kaçak boyutu küçük olduğu takdirde fark edilmesi imkânsızdır. Bu ise uzun vadede ciddi külfetlerin oluşmasına neden olur. Bahsi geçen sorunu yaşamamak için Çatalca su kaçağı tespitiservisimizden hizmet alabilirsiniz. Ekiplerimiz dakikalar içinde adresinize gelecek ve son teknoloji cihazlar ile su kaçağınızı tespit edecektir. Diğer bir önemli nokta ise bakım masraflarıdır. Eğer zamanında kaçak tespiti yapılamaz ise sızıntılar büyüyecek ve patlaklar olarak geri dönecektir. Bu ise bakım onarım masraflarının artmasına neden olur. Firmamızdan alacağınız kaliteli hizmet ile siz de bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespit Yöntemleri

Su kaçağı tespiti için birçok yöntem vardır. Bunlardan iki kameralı cihazlardır. Her türlü boru içine sığacak kamera boyutlarına sahip cihazlarımız bulunuyor. Bunlar ile tesisat içerisinde dolaşarak en ufak kaçağı bile noktasal olarak tespit ediyoruz. Sonrasında ise kaçağa müdahale ediyoruz. Diğer bir önemli cihazımız ise sonar sisteme sahip kaçak tespit cihazımız. Bu cihaz sızıntı olan durumlarda etkili çözümler sunuyor. Suyun akışının değiştiği noktayı sesten tespit ederek müdahale ediyor. Son olarak başka bir model ise nem ölçümüne dayalı olan cihazdır. Bu cihaz da kaçağı dakikalar içinde tespit ediyor. Genel olarak duvar içine sızıntı yapan kaçakları bu cihazlar ile buluyoruz. Bu ve buna benzer birçok cihazı bünyesinde barındıran firmamız kaçaklarınıza ideal çözümler sunuyor. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Dakikalar içerisinde servisimiz adresinize gelecektir.

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.