Görüntülü Su Kaçak Tespiti

Görüntülü Su Kaçak Tespiti

Görüntülü Su Kaçak Tespiti, Sorunlu bir su sızıntısı evinizin bir bölgesinde hasara neden oluyor mu? Doğa Tesisat “Plumbing Service” firmamızı şimdi arayın ve bugün görüntülü su kaçağı tespit hizmetlerini alın! 

 0553 690 90 68


Sızan su boruları her yıl evlere felaket getirir. Ev sahipleri su sızıntılarının nedenlerinin farkında olmalı ve bu bilgiyi su sızıntılarından kaynaklanan birçok ciddi sorunun önlenmesine yardımcı olmak için kullanmalıdır. Doğa Tesisat alan görüntülü su sızıntısı tespitinde uzmandır. Teknisyenlerimiz, evinizin her zaman mümkün olan en iyi durumda olmasını sağlamak için kapsamlı inceleme ve onarım hizmetleri gerçekleştirecektir. Sadece bizim sözümüze güvenmeyin. Geçmiş müşterilerimizi burada referanslarımızı görün !

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Tespit AlanıServis SüresiTespit SüresiTespit Ücreti
Daire30Dk.30Dk.650₺ - 900₺
Dublex Daire30Dk.30Dk.1000 ₺
Villa30Dk.45Dk.1200 ₺
Triplex30Dk.45Dk.1450 ₺
İş Yeri30Dk.50Dk.1750 ₺
Fabrika30Dk.60Dk.5000₺
Verilen fiyatlar standart olup, geçerli yapılan pazarlık ve indirim kampanyaları dışındaki net fiyatlarımızdır.

SU KAÇAĞI SORUNLARINA NE SEBEP OLUR?

Görüntülü Su Kaçak Tespiti, boruların aşınmasına ve sızıntı oluşturmasına bir veya birkaç faktörün neden olup olmadığını belirleyebiliriz. Daha yeni bir boru sistemi, kurulduktan iki yıl sonra korozyon belirtileri gösterecektir. Bu sorunlar 15 yıl kullanıldıktan sonra daha yaygındır. Daha eski veya kötü yapılmış boru hatları korozyona karşı minimum korumaya sahiptir. Sızdıran borular, bakımı yetersiz veya mekanik olarak hasar görmüş vanalara sahiptir. Sızdıran boruların diğer nedenleri arasında sıcaklık ve hava koşullarındaki değişiklikler; Sıcaklık dalgalandığında su genişler ve daralır ve içlerinde artan basınç olduğunda boruların sızmasına neden olur.

görüntülü su kaçak tespiti

Su, borular üzerinde aşındırıcı bir etkiye sahip olabilir. Ancak bu, su kalitesinin düşük olduğu anlamına gelmez. Su, kalitesiyle ilgili olmayan birkaç sorun nedeniyle boru sistemlerinde hala korozyona neden olabilir. Bu unsurlar arasında su kimyası, suyun pH’ı, suyun sıcaklığı, sudaki oksijen hacmi ve borudaki su basıncı bulunur. Suyun pH’ı suyun asitliğini ölçer. PH düşük olduğunda asit boruyu tahrip edebilir.


PROFESYONEL SU KAÇAĞI TESPİT HİZMETLERİ

Borulardan su sızıntısını tespit etmek için profesyonel yöntemlerimiz var. Bunlardan ikisi duvar içinde, yer altı veya çimento zemin altında ise su sızıntılarını bulmak için kullanılabilecek termal görüntüleme ve basınçlandırma yöntemidir. Başka bir yol, sızıntıların neden olduğu titreşimleri ve sesleri algılamak için borulardaki sesi artırmak için akustik araçlar kullanır. Ayrıca çıplak gözle görülebilen sorunlu sızıntıları bulmak için görsel incelemeler yapılacaktır. Teknisyenlerimiz son derece yeteneklidir ve evinizde sorunlara neden olan en rahatsız edici sızıntıyı bile bulacaktır.

su kaçağı tespti


SU SIZINTISI ÖNLEME HİZMETLERİ

Gelecekteki su sızıntılarını önlemenize yardımcı olacağız. Planlardan biri, evinizdeki su tüketiminin denetimini tamamlamaktır. Bunu yaparak, düzenli olarak ne kadar su kullandığınızı net bir şekilde görebiliriz. Rakamlar artarsa, olası bir su sızıntısı sorunu olabileceğini biliyoruz. Diğer adımlar arasında su dağıtım sistemindeki vanaların izlenmesi, dağıtım sisteminin haritasını revize etme, sızıntıları, basınç ve ekipmandaki değişiklikleri ölçmek için iletim sistemini izlemek için uzak sistemler kullanma yer alır.

su kaçağı bulma

Evlerdeki su hasarı, su borularının sızması önlenerek en aza indirilebilir. Su sızıntısına neyin sebep olduğunu ve sızıntıları bulma ve önleme yöntemlerini belirleyebiliriz. Ev sahipleri, boruların değiştirilmesi ve hasarlı binaların onarım maliyetinin aksine önleyici faaliyetlerle maliyetleri düşürecektir.


NEDEN PROFESYONEL SU KAÇAĞI HİZMETLERİ İÇİN DOĞA TESİSATI SEÇMELİSİNİZ?

Su sızıntıları her ev için çok ciddi ve can sıkıcı bir sorun olabilir. Doğa Tesisat ile bu sorunları önlemek istiyorsanız ve mümkün olan en iyi su sızıntısı tespiti ve onarımı sunuyoruz. Teknisyenlerimiz mülkünüzü iyice inceleyecek ve sorunlara neden olan su sızıntısını bulacaktır. Bulunduktan sonra sorunu tamamen ortadan kaldıracak verimli ve profesyonel onarım hizmetleri sağlayacağız. Sıhhi tesisat sorununuz ne kadar ciddi olursa olsun size endüstri lideri hizmetler sağlamak için Doğa Tesisata güvenebilirsiniz .

su kaçağı fiyatları

İlgili Aramalar:

Kameralı su kaçak tespit Fiyatları
 
Kameralı su kaçak tespit cihazı fiyatları
 
Kaçak su tespiti
 
Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri
 
Su kaçağı tespit cihazı yorumları
 
Fayans altında su kaçağı tespit
 
Cihazla su kaçağı tespiti
 
2.el su kaçak tespit cihazı
Puan Verin
[Toplam: 4 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.