Güngören Su Tesisatçısı

Güngören Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı firmamızdan hizmet alarak tüm tesisat sorunlarınızı yok edebilirsiniz. Her türlü tesisat sorunları için kalıcı çözümler üretiyoruz. Su tesisatçısına farklı birçok durumda ihtiyaç duyulabilir. Tesisatta kaçak olması ve sonucunda su faturasının çok yüksek gelmesi bu durumdan sadece birisidir. Diğer bir durum ise tesisattaki tıkanıklıklardır. Tuvaletin geri basması ve tıkanması, lavabo gider tıkanıklıkları ve duşa kabin gider tıkanıklıkları Güngören su tesisatçısı servisimiz tarafından giderilen sorunlardan sadece birkaçıdır. Bu ve buna benzer birçok sorun firmamızın Güngören servisi tarafından dakikalar içerisinde gideriliyor.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Su Tesisatçısı Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Su tesisatçısı olarak sunduğumuz hizmetlerden ilki kaçak gidermedir. Kaçak tespiti ve sonrasında bu kaçağın giderilmesi işlemi ile siz kıymetli müşterilerimize üstün bir hizmet sunuyoruz. Özel kameralı, sonar ve nemölçer cihazlarımız ile kaçaklarınızı 30 dakika gibi kısa sürelerde tespit ediyoruz. Sonrasında ise bu kaçağa müdahale ediyoruz. Yine kısa süreler içerisinde kaçağa müdahale gerçekleşiyor ve sadece kaçağın olduğu noktaya müdahale ediliyor. Diğer bir hizmetimiz ise tıkanıklık açma hizmetidir. Tuvalet, banyo, mutfak lavabosu, rögar ve bina kanalı gibi tıkanıklıkları özel cihazlar ile gideriyoruz.

Dakikalar İçerisinde Adresinizdeyiz

İstanbul içi aynı gün adresinizdeyiz. Aynı gün servis hizmetimiz sayesinde sorunlarınız daha çabuk çözüme kavuşuyor. Servisimiz adresinize gelerek tesisat sorununuza müdahale ediyor. Eğer kaçak ve tıkanıklık gibi bir durum var ise aynı gün içerisinde bu sorun giderilebilmektedir. Fakat sıfırdan borulama işlemi yapılacak ise biraz daha süreç uzayabilmektedir. Bunun sebebi ise özel hesapların yapılması ve tesisatın en verimli şekilde tasarlanmasıdır. Bu belirli süreçlerden sonra ancak olabiliyor. Siz de firmamızdan profesyonel bir destek alarak tüm tesisat sorunlarınızı yok edebilirsiniz. Güngören su tesisatçısı servisimizin adresinize gelmesi için öncelikle servis kaydı bırakmanız gerekiyor. Bunu yapmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sorununuzu da belirttiğiniz takdirde tam bu soruna uygun ekip yönlendirilmektedir. Son teknoloji cihazlar, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve kaliteli malzeme üçlüsü firmamızda birleşiyor. Bu sayede tesisat ile alakalı her türlü sorun en sağlam şekilde hallediliyor.

Puan Verin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.