Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları genel olarak eski tesisatta karşılaşılan sorunlardandır. Eski tesisattaki borular zamanla yıpranmış borular olduğu için sızdırma yapabilir. Bu durumda ise su kaçakları meydana gelecektir. Kaçak kimi zaman diğer dairenin tavanından kimi zaman ise kaçak olan dairenin içinden su kaçması şeklinde sonuçlanabilir. Bu durumda evlerin su altında kalması, rutubetin oluşması ve duvarların küflenmesi muhtemeldir. Bu sonuçları yaşamamak için su kaçağı tespiti ve onarımı hizmeti almak gerekiyor. Sancaktepe su kaçağı tespiti servisi olarak aynı gün içerisinde adresinize gelerek bu sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Özel cihazlar ile dakikalar içinde kaçağınızı tespit ediyoruz.

0216 610 06 16 0553 690 90 67

Su Kaçağı Tespitinin Püf Noktaları

Su kaçağını tespit etmek için bazı önemli püf noktalar vardır. Eğer kendiniz dairenizin kaçağını anlamak istiyorsanız basit birkaç metot ile bunu başarabilirsiniz. Fakat bu sadece ciddi kaçakları anlamak için mümkündür. Her büyük kaçağın başlangıçta ufak bir sızıntı olarak ortaya çıktığını da unutmamak gerek. Ufak bir sızıntı şeklinde iken yapılacak müdahale maddi külfeti kat ve kat azaltacaktır. Öncelikle kaçağı anlamak için duvarların nemlenme miktarlarına bakılabilir. Duvarda ciddi oranda küflenme ve nemlenme varsa buradan geçen tesisatta bir sorun var demektir. Ya da son aylarda faturalar normalden çok çok fazla geliyorsa bu durum da kaçağa işarettir. Fakat en güvenilir yol özel cihazlar ile kaçak tespiti yapılmasıdır. Firmamızın Sancaktepe su kaçağı tespiti servisi son teknoloji cihazlar ile kaçağı tespit ediyor, sonrasında ise gideriyor.

Belirli Aralıklar İle Kontrol Yaptırmak Önem Taşıyor

Belirli aralıklar ile tesisatın kontrol edilmesi büyük kaçakları engellemek için gereklidir. Eğer sızıntı şeklinde iken kaçak tespit edilirse onarımı çok daha kolay oluyor. Ayrıca her sızıntı zamanla büyüyerek ciddi kaçaklara ve patlaklara yol açabilir. Evde olmadığınız bir an suyun patlaması ve evi su basması maddi olarak ciddi kayıplar ortaya çıkaracaktır. Siz de firmamızdan profesyonel kaçak tespiti hizmeti alarak bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. İstanbul içi aynı gün servis imkânı sunuyoruz. İletişim numaralarımızı arayarak yetkililere ulaşabilir, servis kaydı oluşturabilirsiniz. En yakın ekibimiz adresinize gelerek kaçak tespiti yapacaktır.

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.