Tahtakale Mahallesi Su Tesisatçısı

Avcılar Tahtakale mahallesi su tesisatçısı, sizin her türlü tesisat sorunlarınız da bir telefon kadar uzağınızdayız. Avcılar’ ın tüm mahallerine hizmetimiz vardır. Tahtakale mahallesi su tesisatçısı aradığınızda size internetten bir çok sonuç çıkacaktır. Firmamız 1996 yılından beri 7 servis aracı ile tüm İstanbul’ a hizmet vermektedir.

Avcılar Tahtakale mahallesi su kaçağı tespiti, yapılarda oluşan su kaçaklarını kırmadan cihazla tespiti yapıyoruz. Tesisat borularında deformasyonlar sonucu patlama,kırılma ve çatlama gibi sorunlar meydana gelir. Su tesisatı borularında sıkça görülen boru patlamaları genel de sıcak su borularında genleşme, soğuk su borularında basınç artışı sonrası oluşur. Avcılar merkez mahallesi su kaçağı tespiti yapan firmamız sadece su tesisatı borularında ki kaçakları kontrol etmiyor. Avcılar kameralı su kaçağı bulma ekiplerimiz evlerinizde ki atık su borularının içini de görüntüleyerek tüm tesisat sorunlarınızı size rapor eder. Yapılarınızda ki tesisat sorunlarının asıl sorunu tesisat bakımlarını yaptırmadığınızdan meydana gelir.

 

Tesisat Bakımları Nedir ?

  • Musluk Bakımlarını Yapmak

Damlatan,sızdıran ve paslanmaya yüz tutmuş musluklar yüksek su faturalarına neden olduğu gibi su kaybına da neden olur. Muslukların damlatması, tesisat sorunlarının en başta gelenidir. Musluklar belirli bir süre sonra oksitlenme yaparak iç tesisatın da çürümesine neden olur. Vadesini dolduran muslukları Avcılar Tahtakale mahallesi su tesisatçısı olan firmamıza yaptırın. Yaptığımız tüm onarım işlemlerine 1 yıl garanti veriyoruz.

  • Klozet İç Takımı Değişimi

Eski, yeni tüm klozetlerin rezervuar kısımları mevcuttur. Su dolumu yapan bu rezervuarlar klozetlerin arka kısmında bulunur. Rezervuarların flatör parçaları su belirli bir seviyeye ulaşınca su dolumunu durdurur. Bu parçalar plastik ve genelde uzun ömürlü değildir. Bozulduğunda klozetin içerine aktığından farketmeniz mümkün değildir. Tüm tesisat sorunlarını Avcılar merkez mahallesi su tesisatçısı firmamıza yaptırın. Avcılar Tahtakale su tesisatçısı, bu bakımları yaptırırsanız tesisat sorunlarını minimuma indirmiş olursunuz.

 

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.