Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları Tuvalet tıkandı ne yapmalıyım sorusuna en net cevabımız aşağıdaki gibidir.  Tuvalet tıkanıklığını evde kendi başınıza uğraşıp açmayı denediğinizde her zaman bu güzel sonuçlar alamayabilirsiniz. İyisi mi siz hiç boşa uğraşıp hem zaman kaybına hem de boşa harcayacağınız paranızı çöpe atmayın.

 0553 690 90 68 WhatsApp Destek

Bir tesisatçı yardımı olmadan tuvalet tıkanıklığı veya mutfak tıkanıklığı ya da banyo tıkanıklığı gibi durumlarda sizin kendi başınıza açmanız mümkün değildir. Size evde nasıl tuvalet tıkanıklığı açabileceğinizin videosu ve detaylı anlatım için link bırakacağız.

2023~ 2024 Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

TıkanıklıkServis Süresiİşlem SüresiÜcreti
Tuvalet Tıkanıklığı Açma 30Dk.25 Dakika350 ~ 500₺
Mutfak Tıkanıklığı Açma 30Dk.25 Dakika350 ~ 450₺
Banyo Tıkanıklığı Açma 30Dk.25 Dakika350 ~ 450₺
Süzgeç Tıkanıklığı Açma 30Dk.25 Dakika350 ~ 500₺
Bina Ana Hat Tıkanıklığı 30Dk.25 Dakika ve üzeri500 ~ 800₺
Logar Hattı Tıkanıklığı Açma 30Dk.25 Dakika ve üzeri 1000 ~ 1500₺
Verilen fiyatlar standart olup, geçerli yapılan pazarlık ve indirim kampanyaları dışındaki net fiyatlarımızdır.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır (Adım Adım)

Sürekli yükselen tuvalet suyuyla banyoda mı takıldınız? Tıkanmış tuvaleti hızlı ve kolay bir şekilde açmak için bu adımları izleyin!

GEREKLİ MALZEMLER

 • Bulaşık Deterjanı
 • Kova
 • Pompa
 

İÇİNDEKİLER

 • 1/2 su bardağı boraks
 • 1 kova sıcak su

TALİMATLAR

Tesisatçının Numarasını Kullanın

 • Tuvalet deposu kapağını çıkarın ve kanadı aşağı doğru bastırın. Bu, su seviyesinin yükselmesini ve potansiyel olarak taşmasını anında durduracaktır. Ek bir güvenlik önlemi olarak tuvalete giden su kaynağını da kapatabilirsiniz. Tuvaletin arkasında ve zemine yakın bir kulp bulun ve suyu kapatmak için saat yönünde çevirin.
 • Bir kova veya çöp sepeti bulun, boşaltın ve küvetten veya lavabodan sıcak suyla doldurun. Suyu klozete dökün, bir iki dakika bekleyin, ardından klozete dalmayı veya sifonu tekrar çekmeyi deneyin.
 • Önceki adım sorunu tamamen çözmediyse, sonraki adım biraz sabun eklemeyi denemektir. Bulaşık deterjanı, el sabunu ve hatta şampuan, tıkanıklığın borulardan geçmesine yardımcı olabilir! Sadece klozetin içine birkaç yemek kaşığı sabun veya şampuan dökün, birkaç dakika daha bekleyin ve sifonu çekin.

Tıkanıklığı Açan Tuvalet Bombası Kullanın

 • Bir karıştırma kabına 2 su bardağı kabartma tozu ve 1/4 su bardağı Epsom tuzu ekleyin ve birleştirmek için karıştırın. Karışım ıslak kum gibi hissedilene kadar her eklemeden sonra karıştırarak 1/2 bardak bulaşık deterjanı ekleyin.
 • Karışımı bir silikon kalıbın boşlukları arasında eşit olarak bölün, sıkıca paketleyin, ardından kalıbı gece boyunca kuruması için bir kenara koyun. Tuvalet bombalarınız tamamen kuruduktan sonra kalıptan çıkarın ve hava geçirmez bir kapta saklayın.
 • Bir tuvaletin tıkanıklığını açmak için, bombalardan birini klozetin içine atın, içine bir litre kadar sıcak su dökün ve mümkün olduğu kadar uzun süre bekletin (ideal olarak bir saat). Malzemeler ve sıcak su birlikte çalışarak tıkanıklığı giderir ve tek yapmanız gereken tıkanan tuvaleti onarmak için sifonu çekmek!

Boraks deneyin

 • Tuvalete giden su kaynağını kapatarak başlayın. Yaklaşık 1/2 bardak boraksı klozetin içine dökün, 5-10 dakika bekletin, ardından bir kova sıcak su ile devam edin. Tekrar yıkamayı deneyin, ardından gerekirse daha fazla boraks ve sıcak su ile tekrarlayın.
 

Pompayı İtin – Çekin

 • Pistonun flanş uzantısını tuvalet giderine doğrultun ve yavaşça itin. (Bu ilk itme, pistonun içinde sıkışan havayı dışarı atacaktır, bu nedenle çok fazla itmek ve klozetten bir miktar su fışkırtma riskini almak istemezsiniz!)
 • Havayı dışarı attıktan sonra, mührü koruduğunuzdan emin olarak yaklaşık 15 ila 20 kez içeri ve dışarı dalmaya devam edin. Bu, suyu tahliyede ileri geri zorlayarak çoğu tıkanıklığı etkili bir şekilde gevşetir.

 

 

Puan Verin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.