Petek Temizliği » En İyi Petek Temizliği

İstanbul da en iyi petek temizleme servisi denince akla ilk gelen firmalar arasinda olmaktan oldukça memnunuz. İstanbul petek temizliği konusunda onlarca firmanın bu hizmeti verdikleri doğru peki İstanbul da en iyi petek temizliği yapan firmayı nasıl bulacaksınız. Zor değil internet üzerinden de bulabileceğiniz birçok servis mevcut lakin siz en üst sıralara çıkabilen bir firmadan yardım alabilirsiniz.

Evde Petek Temizliği Nasıl Yapılmalıdır ?

Petek temizliği konusunda kısa bir bilgiyi sizinle paylaşacağım petek temizliğini hiç bir ücret ödemeden kendi imkanlarınız ile yapabilirsiniz, nasil mı duvara asılı peteklerinizi bir ıngiliz anahtarı yardımı ile söküp banyoda yikayabilir veya içersindeki suyu boşaltarak ön temizliğini yapabilirsiniz. Bizler bu hizmeti profesyonel bir şekilde istanbul da petek temizleme servisi olarak sunmaktayız.

Evde Petek Temizleme Nasıl Yapılır ?

Evinizde petek temizliğinizi kendinizde yapabilirsiniz bu işlemi yapmanız konusunda yardımcı olacak bir bilgi paylaşacağım sırasıyla

  • Kombinizin güç kaynağını kapatalım
  • Kombi altındaki vanalari bulundukları yönden aşağı yada yukarı yönde çevirerek kapatalım
  • Duvara sabit olan petekleri alt tarafındaki tapalari uygun bir alet yardımı ile sokelim
  • İçerisinde su kalmayan peteklerin vakalarını kapatarak bir ıngiliz anahtarı yardimi ile bağlantılarini sokelim
  • Soktugunuz petekleri duş teknesine taşıyıp temizliği için içine su vererek yıkayıptekrar yerine takalım tüm bu işlemler sonucunda peteklerinizin temizliği yapılmış olur ama peteklerin içlerinden akan siyah oksitli su evinizde kalıcı lekelere yol açabilir.
  • Biz bu işlemi daha profesyonel bir şekilde kapalı devre kimyasal ilacli petek temizliği yada kendi önerimiz havalı petek temizliği olarak yaparak hem evinizi kirletmeyip hemde daha detaylı petek temizliği ile ısınmaya yardımcı olup sizi yüksek faturalar ödemekten kurtarabiliriz. Unutmayın Doğa tesisat petek temizliği yaparsa içiniz ısınır cebiniz yanmaz.

 

Puan Verin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]