Kağıt Havlular Tuvaleti Tıkar mı?

269 görüntülenme
0
0 Yorum

Tuvalete attığımız kağıt havlu ve ıslak mendil tuvaletin tıkanmasına neden olur mu?

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
0
Tuvaletler atıkları ve tuvalet kâğıdını temizlemek için yapılırken, her şeyi temizleyemediklerini hatırlamak önemlidir. Kağıt havlular tuvaletleri tıkar ve sorun ortaya çıkarsa sorunu çözmenin ilk adımı neden kaynakladığını bilmek gerekir.

Çözünürlük

Hem tuvalet kağıdı hem de kağıt havlular kağıttan yapılırken, tuvalet kağıdı suda hızlı ve kolay bir şekilde çözünmesi için yapılır. Diğer yandan, kağıt havlular daha kalındır ve bozulmadan su emici yapılır. Bu, ıslanmaları durumunda tuvalet giderlerini tıkama eğilimindedir.

Önleme

Tuvalet kağıdı dışında, kağıt havlu veya herhangi bir kağıt ürününü tuvalete koymayın. Çocuklarınıza tuvaletteki uygunsuz ürünleri de yıkamamalarını öğretin.

Çözüm

Çoğu durumda, bir tuvaleti bir pistona batırmak tıkanmayı gidermek için yeterli emmeye neden olur. Daha ciddi durumlarda, burgu olarak da bilinen bir sıhhi tesisat yılanı satın alın ve tuvalete geçirin. Tirbuşon ucu ya tıkanıklığı keser ya da geri getirir.

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi

Sertifikalı tesisat firması - Doğa Tesisat © 2005 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz görsel yada içerik alımı yapılamaz. Soru ve önerilerini için numaramızı arayın. 0850 432 90 69

Çağrı Merkezi

 TELEFON
 WHATSAPP