Su Kaçağı Tespiti » Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Tesisatlarda su kaçağı genel olarak karşılaşılan bir durumdur. Banyoda özellikle pis su tesisatında olan kaçaklar hem kötü kokulara hem de sağlıklı olmayan ortamların oluşmasına sebep olabilir. Bu durumu yaşamamak ve daha sağlıklı ortamlara kavuşmak için kaçak tespiti büyük önem taşıyor. Pis su tesisatındaki kaçaklar herhangi bir şekilde kırma işlemi yapılmadan tespit edilebilmektedir. Normal şartlar altında tüm fayansların kırılması gerekirken son teknoloji cihazlarımız ile herhangi bir yere zarar vermeden ve kırmadan dakikalar içinde kaçağınızı tespit etmekteyiz. Tespiti yapılan noktaya ise hızlı bir şekilde müdahale ederek kaçaklarınızı gideriyoruz. Tesisat Su Kaçağı Tespiti işlemi ile hem temiz hem de pis su tesisatınızın kaçaklarını buluyor ve sorunuzu çözüyoruz. Bu sayede maddi olarak ciddi kazanç sağlamanıza imkân tanımaktayız.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Su Kaçağı Tespitinin Püf Noktaları

Su kaçağı tespiti yapılırken öncelikle özel cihazlardan faydalanmak gerekiyor. Buna ek olarak sadece cihazların yeterli olmayacağını da belirtmek önem taşımaktadır. Yılların tecrübesi de burada önemli bir faktördür. Yılların tecrübesine sahip olan ekibimiz cihazlardan alınan verileri en doğru şekilde yorumlamaktadır. Yorumlama kısmında yapılacak hata sonucunda farklı yerlerin kırılması ve gereksiz masrafın çıkmasına neden olabilir. Firmamız tesisat su kaçağı tespiti esnasında son derece profesyonel davranarak bu sorunları ortadan kaldırıyor.

Kırmadan Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan tesisat su kaçağı tespiti yapmak için genel olarak sonar sistemler kullanılmaktadır. Fayans altından sızıntı yapan bölgeyi kısa sürede tespit eden cihazlar ile kaçak noktasal olarak bulunuyor. Fayanslara herhangi bir zarar verilmeden sadece gerekli yerlerde işlem yapılıyor. Ayrıca kameralı sistemler ile de aynı şekilde tespit yapılabilmektedir.

Profesyonel Hizmet Sunuyoruz  

Firmamız bu konuda profesyonel hizmet sunmaktadır. Kısa sürede ekiplerimiz adresinize gelecek ve kaçağınızı tespit edecektir. Bunu tamamen son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştiren firmamız kaçağınızı en kısa sürede tespit edecektir. Uzman kadromuz ve yılların tecrübesi ile birleşen yüksek teknoloji sayesinde doğru ve noktasal kaçak tespiti hizmeti vermekteyiz. Bu anlamda firmamızdan hizmet alarak çok daha sağlıklı kaçak tespiti işlemi yaptırabilir, bu sayede en ufak kaçağı bile bulabilirsiniz.

Puan Verin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]