Tıkanıklık Açma » Banyo Tıkanıklığını Ne Açar

Banyo Tıkanıklığı Açma

Kişisel ihtiyaçlarımızı karşılayıp günlük kullandığımız banyolarımız bir takım sebeplerden dolayı tıkanır. Bu sebeblerden başlıcası kireçlenmelerdir. Sabun artıkları ve temizlik maddeleri atık su borularında kalıtsal bir alarak kireçlemeye başlar. Sularımızında kireçli olması bu süreci dahada hızlandırır.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Banyo Neden Tıkanır?

Kireç borunun çapını ufaltarak su geçişine engel olur. Su geçişi zamanla dahada zorlanarak tıkanıklığa neden olur. Banyodan taşma yapan bu tıkanıklığı kendiniz uğraşarak açamazsınız. Açsanız bile tamamen açamıyacağınızdan tekrar tıkanacaktır. Biz buna geçici tıkanıklık açma diyoruz. Çünkü tıkanıklık açmak için bir çok cihaz üretilmiştir. Tıkanıklık açma cihazları kesin olarak bu sorunu ortadan kaldırır. Mevcut cihazlarımız ile banyo tıkanıklığı açma hizmetimize İstanbul ‘da devam ediyoruz. Banyo tıkanıklığına neden olan bir diğer etken ise saç kılıdır. Banyo yaptığımızda farkında olmadan akıp giden kıllar topak topak olarak boruyu kapatır. Duş alındığında ise su birikerek içinden çıkılmaz bir hal alır.

Banyo tıkanıklığını açmak için tesisatçı ustaların kolay bir çözümü var. Fakat biz bu çözümü doğru bulmuyoruz. Onların önerdiği kimyasal tıkanıklık açıcılar küvet,duş teknesi veya giderlere zarar verir. Eğer banyonuzda küvet kullanıyorsanız, üstelikte bu kimyasal açıcıyı kullandıysanız, yakın zamanda alt katta ki komşuya su akıtacaktır. Bir problemi ikiye katlamak sizi üzecektir. Sırf bu yüzden o çok sevdiğiniz küvetinizde kırılacak ve maliyet artacaktır. İyisimi siz bir tıkanıklık sorunu ile karşılaşırsanız, hemen doğa tesisat tıkanıklık açma hizmetlerini 0212 690 90 69 nolu telefondan arayarak yardım alın. Ekiplerimiz işinde uzman banyo tıkanıklığı açma cihazları ile evlerinize gelip kısa süren bir çalışma yaparak sizi tıkanıklık derdinden kurtarsın.

Yer Süzgeçi Tıkanıklığı Açma

Yer süzgeci tıkanıklığı açma, Banyoda,tuvalette ve balkon gibi fayans zeminlere su gideri olark yer süzgeçleri konur. Yer süzgeçleri tıkanması nadir görülür, ama her hangi bir yer tıkanırsa seviye bakımından en düşük olan kısım yer süzgecinden su geri taşma yapar. Kesinlikle banyo gideri hariç kullanılan diğer yer süzgeci giderlerine müdehale etmeyiniz. Tıkanıklığın sebebini bilmeden yapacağınız bir işlem risk almanıza neden olabilir. Geçenler bir tıkanıklık açmaya giden ekiplerimiz raporunda tesisatçı ustanın yer süzgeci giderine çelik tel sokup açmaya çalıştığını ve teli geri çekerken 3mt kala telin kırıldığını yazmıştı. Neyseki ustalarımız bu konuda tecrübeli tesisatçı ustanın içinde kırdığı teli bir kaç bağlantı noktasını sökerek takıldığı yerden çıkarmış. Durum daha kötüde olabilirdi, teli çıkarmak için banyonun bir bölümüde kırılabilirdi. Sizde bu gibi sorunları yaşamak istemiyorsanız bizimle iletişime geçin

İlgili aramalar: banyo tıkanıklığı açma yöntemleri,banyo gideri taşıyor,banyo giderinden su gelmesi,mutfak gider borusu nasıl temizlenir,tıkanan lavabo nasıl açılır kadınlar kulübü,tıkanan su borusu nasıl açılır,lavabo tıkandı su gitmiyor,banyo gideri değiştirme

Puan Verin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]