Tıkanıklık Açma » Tıkanıklık Aç

Kendi başınıza açması mümkün olmayan tuvalet tıkanıkları için profesyonel hizmet alın. Aksi takdirde kullanacağınız yöntemler sağlığınıza zarar verebilir. Tıkanıklık sorunu için kullanılacak yöntemleri bir kenara bırakın. Tuvalet tıkanıklıkları ileri düzey tıkanmalardır. Tuvalet tıkanıkları yanlış müdahale sonucunda logar kısmınında tıkanmasına neden olur. Bu iş için üretilen robot cihazlar yardımıyla herhangi bir yapıya zarar vermeden, üstelik etrafı kirletmeden çalışıyoruz. Kırmadan tuvalet tıkanıklıklarını açıyor, kameralı tuvalet tıkanıklığı görüntülemesi yapıyoruz.

Tuvalet Neden Tıkanır?

Evimizde veya iş yerimizde ihtiyaç duyulan tuvaletlerin önemi büyüktür. Kullandığımız bu tuvaletleri birde tıkanma sorunları vardır. Tuvaletin taşması sonucu ortaya kötü kokular çıkar. Dışarıya saçılan pislikler mikroplar saçarak siz ve çocuklarınıza hastalık bulaştırabilir. Tuvalet tıkanıklığını açtırmak için profesyonel bir yardım almanızda fayda var. Zamanında müdahale edilen tuvalet tıkanıklıkları büyük sorunların ve bu gibi durumların oluşumunu engeller. Zamanında müdahalesi yapılmayan tuvalet tıkanmaları ilerleyerek ana gider borularını tıkayabilir. Tıkanmaların asıl nedeni bilinçsiz kullanım sonucu meydana gelmektedir. Tuvalet tıkanıklığı %80 ıslak mendil atılması nedeniyle oluşur. Çünkü tuvalete atılan ıslak mendiller suda parçalanmaz. Suda çözünmeyen ıslak mendiller, Gider borularının dirseklerine tutunarak orada yer yapar. Gelen atıklarda bu dirseklere tutunarak daralma yapar ve tıkanmaya neden olur. Aynı durum tuvalet kağıtları içinde söylenebilir. Son yıllarda tuvalet kağıdı firmalarının suya dayanıklı tuvalet kağıdı üretmektedir. Bu suya dayanıklı tuvalet kağıtları da suda çözülmeyerek tıkanıklığa neden olur. Bir genelleme yaparsak tuvalet tıkanıklığının nedeni bilinçsiz atılan maddelerdir. Peki tıkanan tuvaletler nasıl açılır?

Klozet Tıkanıklığı Açma

Tıkanan bir klozeti açmak için mutlaka bir profesyonel yardım almalısınız. Klozet tıkanıklığını kendiniz de açmayı deneyebilirsiniz. Fakat sizin açtığınız klozet tıkanıklığı geçici olarak açılır, yeniden tıkanarak daha kötü sonuçlar doğurabilir. Geçici olarak açtığınız tıkanıklık oradaki sorunu çözmez dahada ileriye gönderir. Firmamızda mevcut robot makineler ile tıkanıklık açma işleminizi kolayca yaptırabilirsiniz. Tuvalet tıkanıkları büyük sorunlardır. Kırmadan makinelerle tıkanık açma hizmetleri sunan firmamız evinize tertemiz elbiseler ile gelerek sizi bu sorunlardan kurtarır.

Evde Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Evinizde tıkanmış klozeti açmak için bir kaç teknik önereceğim. Fakat bu teknikler klozet tıkanıklığı geçici olarak açacağından sizi bir süre idare eder. Sizde bu süre zarfında yardım almayı unutmayın.

  • Pompa İle Tıkanmış Klozet Açma:Klozet tıkanıklığının ne derece olduğunu öğrenmek için sadece bir kere sifonu çekin. Sifona bastığınızda klozetin içi hemen doluyorsa tıkanıklık yakında ve açılabilir. Eğer sifonu çektikten bir süre sonra klozetin içi doluyorsa tıkanıklık ileride olmuş olabilir. Açamaz iseniz tıkanıklık açma şirketimizi arayarak yardım alın. Tıkanmış klozeti açarken klozet pompasına ihtiyacınız olacaktır. Pompa kullanmayı neredeyse bütün insanlar bilmektedir. Klozetin içine dolan suyu pompa ile ileri geri yapıp basınç uygulayarak oradaki tıkanıklığı ortadan kaldırabilirsiniz. Tuvalet pompası ile tıkanmış klozet açılabilir.
  • Kimyasal Maddeler İle Klozet Tıkanıklığı Açma:Dışarıda satılan kimyasallar alıp tuvaletlerinizde ki tıkanıklığa çözüm bulabilirsiniz. Yalnız aldığınız kimyasallara dikkat edin. Bazı kimyasalların etkisi büyük olduğundan patlamalara neden olabiliyorlar. Sadece sorun bunla da kalmıyor. Markasını bilmeden aldığınız kimyasallar gider borularının erimesine de neden olabilir. Bu nedenle kimyasallarla tuvalet tıkanıklığı açmayı doğru bulmamaktayız.
  • Çelik Tel ile Klozet Tıkanıklığı Açma:Bu işlem çelik tel yardımı gerektiren bir tıkanıklık açma yöntemidir. Su dolu tıkanmış tuvaletin içine aldığınız çelik teli sağa sola çevirerek tıkanıklığı açabilirsiniz. Yarı profesyonel çelik teli mahallenizdeki nalburlar dan temin edebilirsiniz.

Mutfak Tıkanıklığı Açma – Nedenleri

  • Mutfak Lavabosu Nasıl Tıkanır ?

Teknolojinin gelişmesi en çok hanımların işine yaradı desek tam yeridir. Hayatımızı kolaylaştıran teknolojiler mutfakta eşlerimizin,annelerimizin hayatını kolaylaştırmaktadır. Çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri son yıllarda mutfaklarımızın vazgeçilmez demirbaşlarındandır. Makinelerin atık su boruları mutfak hattına bağlı olduğundan mutfaklarda tıkanmalar yüksek oranda meydana gelmektedir. Mutfak tıkanıklıklarına neden olan asıl etken atık yağların lavaboya dökülmesidir. Bu mutfak tıkanıklıkları da bilinçsiz kullanım sonucu oluşmaktadır. Atık yağları lavaboya dökmek doğru bir davranış değildir. Bir gün mutfak lavabonuz tıkanmış olabilir. Hatta lavabonuzun giderinden su taşabilir. Bunları sorun etmeyin. Özel makinelerle mutfak tıkanıklığı açma hizmetlerimizden yararlanın. Firmamızda mutfak lavabo tıkanıklığı açma cihazı  mevcuttur.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış mutfak lavabosunu açmak için bir çok yöntem önerilmektedir. Genelde hanımların kullandığı lavabo açlar geçici bir süre işe yaramaktadır. Ama tıkanıklık günler sonra yeniden oluşmaktadır. Lavaboya dökülen bu kimyasallar tıkanıklıkğı tam olarak açamazlar. Lavabo pompaları da kullanılarak mutfak tıkanıkları açılabilir. Tabi buda tamamen mutfak tıkanıklığını açamaz. Mutfak gider borularında biriken yağları ne lavabo aç kimyasalı ne de lavabo açma pompası tıkanıklık sorununa kesin çözüm olamaz. Mutfak lavabo tıkanıklığını kesin olarak ortadan kaldırmak için kameralı mutfak tıkanıklığı açma makinesine ihtiyacınız vardır. Kameralı lavabo açma işlemi mutfaktaki tıkanıklığı ortadan kaldırdığı gibi kamerası yardımıyla boru içini gözlemleyerek ileride oluşabilecek sorunların önüne geçebilirsiniz. Doğa tesisat kameralı mutfak tıkanıklığı açma makinesiyle mutfak tıkanıklığı açmanın lideri olmuştur.

 

Puan Verin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]