Su Kaçağı Tespiti » Robotla Tıkanıklık Açma

Robotla Tıkalı Gider Açma

Lavaboları ya da gidenlerin ardından gelen sular çoğu zaman tıkanıklığı olduğunu göstermektedir. Eskiden böyle bir durumda karşılaşılınca büyük endişeler duymaktaydı. Çünkü eski usul tıkanıklık açma yöntemleri kırıp yapma yöntemleri ve tıkanıklık açmak için birden fazla alanın kırılması anlamına gelmekteydi. Fakat günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık kırıp dökmeden robot yardımıyla tıkanıklık açılabilmektedir. Tıkanıklık açma robotu ile hiçbir zemine ya da hiçbir duvara zarar vermeden tükenmiş olan bölge kolay bir şekilde açılabilmektedir

Mutfak Banyo Tıkanıklığı Açma

Günümüzde kameralar yöntemiyle tıkanıklık bulunan alan tespit edilerek hiçbir kırıp dökmeye gerek kalmadan müdahale edilebilmektedir .Termal kameralar ve kanal kameralar sayesinde kanın bölge kısa süre içerisinde saptanabilmektedir. Kameraların yardımıyla tıkanıklığı bulmak için hem daha az masraf hem de daha az zaman gidecektir. Tıkanıklık saptandıktan sonra müdahale yöntemlerinden biri olan tıkanıklık açma kimyasalları birçok firmada tıkanıklık açma adına birbirinden farklı kimyasal ürünler mevcuttur.

Tıkanıklık Açma Fiyatları

Eğer tıkanıklık küçük boyutlu ise kimyasal ürünler sıcak suda bir süre bekletildikten sonra tıkanıklığı mevcut olduğu lavaboya ya da gidere dökülerek tıkanan bölgenin dağılmasını sağlayarak tıkanıklığın giderilmesi gerçekleştirir. Tıkanıklık daha büyük bir boyutta ise kimyasal ürünler ekonomik olmamaktadır .Çünkü tıkanıklık büyüdükçe kullanılan kimyasal ürünlerin tıkanıklık açma fiyatı masraflı olmaktadır. Bu durumda ise tıkanıklık açma robotu yardıma koşacaktır.Tıkanıklık açma robotu tıkalı olan gidere yada boruya uç kısmı gönderilerek Tıkanıklığı olduğu yere ulaşır .

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Robotta denilen tıkanıklık açma makineleri kameralı uzaktan kumandalı olmaktadır güzel de buna kamera sayesinde tıkanıklığı Ne kadar uzakta olduğunu saptayabilme özelliğine sahiptir. Tıkanıklığa ulaştıktan sonra makinenin tıkanıklık giderici telleri yaylı olduğundan dolayı borulara hiçbir şekilde zarar vermeden tıkanıklığı sebep olan pislikleri dışarıya çıkartır. Ayrıca yine bu robotlar sayesinde bunların krokisi çıkartılarak sadece tıkalı bölgenin değil boruların kalan kısmını neresinin hasarlı olup olmadığı da belirlenebilir.

İlgili aramalar: pimaş açma fiyatları,kirmadan tikaniklik acma,kırmadan gider tıkanıklığı açma,tıkalı boru açma kimyasalı,banyo gideri açma teknikleri,pimaş açma servisi,tuvalet açma ilacı,tuvalet kanal açma

Puan Verin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]