Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespit için, aranacak en doğru adrese hoş geldiniz. Doğa tesisatın uzman kadrosu ile işinizi kolaylaştırın. Sahip olduğumuz teknolojilerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için buradayız. Size bir telefon kadar uzak olduğumu bilmenizi isteriz. Günün her saatinde maksimum hizmet, minimum ücretler.

0850 432 90 69 0212 690 90 69 0216 610 06 16

su kaçağı tespiti

Su Kaçağı Bulma Cihazlarımız

Su Kaçağı Nasıl Oluşur ?

Sizin veya bir yakınınızın başına gelmiş olabilecek bir su kaçağı probleminin ana nedeni yapım sırasında oluşan kaynak hatalarından,boruların fabrikasyon hatalarından veya sıcak su borularının gevreyerek özelliğini kaybetmesi sonucu oluşan çatlamalardan kaynaklanmaktadır. PPRC olarak adlandırılan temiz su borularının deforme olması sonucu su kaçakları oluşur, buda hem size hem komşunuza ciddi zararlar verebilir.

Su Kaçağı Nerelerde Görülür ?

Su kaçağı oluşumu probleminin en çok görüldüğü yerler su tüketimi olan mutfak,banyo,tuvalet gibi ev veya iş yerimizdeki bölümlerdir. Bunun yanı sıra temiz su borularının geçtiği salonunuz veya herhangi bir odanızın içinde de görülebilir. Kalorifer tesisatlarında ki su sızıntıları evinizin yada iş yerinizin tüm bölümlerinde ortaya çıkabilir. Kalorifer tesisatı boruları ısıtma sistemine bağlı olduğu için kalorifer peteklerinin hepsine tek tek hat çekilmektedir. Bu gibi durumlarda her alan tespit için kontrol edilir. Bizimle iletişime geçmeyi sakın unutmayın.

Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz ?

Temiz veya atık su boruları yer altından döşenmiş olduğu için bunları gözle görmek mümkün değildir, oluşan su kaçaklarının yerini belirlemek haliyle zordur. Teknolojinin sunduğu imkanları göz önünde bulundurursak su kaçaklarının yerlerini tespit etmeninde kolay bir yolu olduğunu öğrenebiliriz. Bizim gibi profesyonel kişilerce teknolojiye hakim ve bilinçli bir takım tetkiklerle dairelerinizi kırdırmadan tadilata gerek duymadan oluşan su kaçaklarının tespitini rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Su Kaçağında Doğa Tesisat Farkı

Ev,iş yeri,ofis,mağaza,otel vb. günlük kullanım alanlarınızda oluşan su ile ilgili bütün problemleri ortadan kaldırmaya yardımcı olacak bir profesyonel asistana ihtiyaç duyduğunuzda düzgün referanslara sahip işinin ehli bir firma olan Doğa Tesisattan yardım alabilirsiniz. İstanbul su kaçağı servisi olarak İstanbul’un genelinde hizmet vermekteyiz. Su kaçağı bulmak zor bir işlem değildir, doğru kişiler tarafından yapılırsa minimum zayiatlar ile sorununuz kısa sürede çözülür. Su kaçağınızın sorunsuzca çözülmesi doğa tesisat farkını yaşayın.

su kaçağı tespiti

 

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Tespit AlanıServis SüresiTespit SüresiTespit Ücreti
Daire30Dk.30Dk.350₺ - 600₺
Dublex Daire30Dk.30Dk.500 ₺
Villa30Dk.45Dk.600 ₺
Triplex30Dk.45Dk.850 ₺
İş Yeri30Dk.50Dk.750 ₺
Fabrika30Dk.60Dk.2000₺
Verilen fiyatlar standart olup, geçerli yapılan pazarlık ve indirim kampanyaları dışındaki net fiyatlarımızdır.

 

İlgili Aramalar: su kaçağı tespiti cihazı fiyatları,su kaçağı tespiti fatih,su kaçağı tespiti bağcılar,su kaçağı tespiti ümraniye,su kaçağı tespiti esenler,su kaçağı tespiti fiyatları ankara,su kaçağı tespiti ve tamiri,su kaçağı tespiti bayrampaşa

Puan Verin
[Toplam: 21 Ortalama: 4.8]