Ataşehir Mutfak ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Ataşehir Mutfak ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Mutfak ve tuvaletlerde oluşan tıkanıklıklar ilerleyen dönemlerde ciddi sorunlara yol açabilir. Bu sorunları aşmak için siz de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Mutfak giderlerinde oluşan tıkanıklıklar sebebiyle en ufak bir sebze, meyve yıkamada bile lavabonuz su dolacaktır. Bu ise sağlıksız bir ortamın oluşmasına beraberinde ise hastalıkların gelmesine neden olur. Bahsi geçen durumu yaşamamak için mutlaka Ataşehir mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisimizden hizmet almak gerekiyor. Siz de firmamızın üstün hizmetlerinden yararlanarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Bir başka sorun ise tuvaletlerin tıkanmasıdır. Bu sorunun farklı nedenleri olabilir. Öncelikle tıkanıklıkların açılması sonrasında ise yılların deneyimine sahip ekibimiz yönlendirmelerinin dinlenmesi gerekiyor.

0216 610 06 16 0553 690 90 67

Mutfak Giderleri Neden Tıkanıyor? Nasıl Açılabilir?

Mutfak giderlerinin tıkanmasının temel nedeni yemek artıklarıdır. Tabakların yıkanırken içindeki kalıntıların lavaboya dökülmesi veya sebze, meyve yıkarken bunlardan parçaların dökülmesi giderleri tıkayabilmektedir. Yumuşak ve kolay çıkarılabilir gibi gözükse de bu besinler tesisatta belirli noktalara takılı kalabilmektedir. Takılı kaldıktan sonra ise belirli süre müdahale edilmezse çok sert bir yapıya kavuşmaktadırlar. Sonucunda lavabo gideri işlevini yerine getiremeyecek ve tıkanacaktır. Bu durumda bir tesisata sahipseniz Ataşehir mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisimizden hizmet alabilirsiniz. Son derece kaliteli ve yüksek çözme değerlerine sahip kimyasallar kullanan firmamız tesisatınıza zarar vermeden giderlerinizi açacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığı Sebepleri Nelerdir? Hangi Yöntemler İle Açılır?

Tuvalet tıkanıklığının temel sebebi farklı maddelerin tuvalete atılmasıdır. Gidere atılan naylon, kâğıt, çöp gibi şeyler tuvaleti tıkayabilir. Başka bir sebep ise tesisat yapılırken kullanılan malzeme ve işçiliktir. Kalitesiz malzeme ve kötü işçilik de tıkanıklığa sebep olabilir. Örneğin pis su tesisatının geçeceği yerde yeterli eğim yok ise burada birikmeler olacak ve zamanla kalın bir tabaka oluşacaktır. Sonucunda ise tuvaletin geri basması ve tıkanması durumları ortaya çıkar. Siz de bu durumu aşmak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kameralı cihazlar ile kısa sürede tuvalet tıkanıklarını yok ediyoruz. Sonrasında ise size tertemiz ve sağlıklı bir ortam sunuyoruz. Tespit işlemini son teknoloji cihazlar ile yaptığımız için tıkanıklığın boyutunu ve yerini tespit etmemiz de oldukça kolay olmaktadır.

 

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.