Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

Su kaçaklarından kurtulmak ve kaçaklarınızı kısa sürede gidermek için siz de Bahçelievler su kaçağı tespiti servisimizden hizmet alabilirsiniz. Ekiplerimiz kısa süre içerisinde adresinize gelecek ve kaçaklarını tespit edecektir. Sonrasında ise kaçakların giderilmesi işlemine geçiliyor. Bu süreç tespitin doğruluğuna göre uzayabilmektedir. Fakat firmamız kullandığı son teknoloji cihazlar ile kaçağı noktasal tespit ettiği için herhangi bir sorun olmadan dakikalar içerisinde kaçak giderilmektedir. Bu sayede hem zaman açısından hem da maddi açıdan tasarruf elde edebilirsiniz.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

İsraf Etmemek İçin Kaçak Tespiti Şart!

İsraftan kaçınmak istiyorsanız, boş yere yüksek su faturası ödemekten kaçınmak istiyorsanız kaçak tespiti yaptırmak şarttır. Kaçak tespiti sayesinde kısa sürede sızıntı düzeyinde en küçük kaçaklar bile bulunabilmektedir. Bunu son teknoloji cihazlar ile yapan ekiplerimiz en ufak kaçağı bile kolaylıkla buluyor. Sonrasında ise tesisata müdahale ederek kaçağı gideriyor. Kullanmadığı suya hiç kimse para ödemek istemez. Tesisatınızdaki ufak bir sızıntı belki gözle görülmeyecek düzeyde olduğu için sizi rahatsız etmeyebilir. Fakat uzun vadede ciddi maddi kayıplar ortaya çıkacaktır.

Evde Su Kaçağı Olduğunu Nasıl Anlarım?

Su kaçağı genelde duvar nemlenmesi, alt daireden su çıkması veya faturaların çok aşırı düzeyde yükselmesi sayesinde anlaşılabilir. Fakat bazı kaçakları bu şekilde anlamak çok zordur. Bahçelievler su kaçağı tespiti servisi olarak kısa sürede kaçağınızı tespit ediyoruz. Dakikalar içinde en küçük sızıntılar bile belirlenebilmektedir. Sonrasında ise kaçağa müdahale ediliyor. Bu sayede gereksiz yere ödenenyüksek faturalarda ciddi düşüşler yaşanacaktır.

Kaçak Tespitinde Son Teknoloji Cihazları Kullanıyoruz!         

Firmamız kaçak tespiti esnasında kameralı, sonar, nem düzeyi ölçer olmak üzere farklı 3 tip cihaz kullanıyor. Bu cihazlar sayesinde kaçağınızı dakikalar içerisinde tespit edilir. Firmamızın sahip olduğu deneyimli personeller ise cihazlardan alınan sonuçları doğru şekilde yorumlar. Sonucunda ise kaçaktaki tespit 30 dakikadan daha kısa sürede noktasal olarak tespit edilir. Siz de firmamızdan hizmet almak istiyorsanız daha detaylı bilgi için iletişim numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Size en yakın servisimiz adresinize gelecek ve kaçaklarınızı tespit edecektir. Sonrasında ise müdahale gerçekleşecektir.

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.