Banyo Giderinden Gelen Su

Banyo Giderinden Gelen Su

Banyo giderinden gelen suyun farklı birçok sebebi vardır. Öncelikle bu sebeplerin öğrenilmesi gerekiyor. Sebepleri anladıktan sonra hangi sebebin sizin giderden su gelmesine yol açtığını tespit edebilirsiniz. Sonrasında ise buraya müdahale işlemi yaptırabilirsiniz. Profesyonel destek almak her zaman daha avantajlıdır. Fakat evde bazı yöntemler ile de geçici çözümler üretmek mümkündür. Temel sıkıntıya gelinecek olursa genel olarak sızıntılara borulardaki çatlaklar yol açar. Buna ek olarak tesisatın yükü taşıyamaması ve patlaması da dolaylı olarak aynı yere çıksa da farklı bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Bu tarz sorunları ortadan kaldırdığınızda banyo giderinden gelen su tarihe karışacaktır.

Banyo Giderinden Su Gelme Sebepleri

İlk sebep kaçaklardır. Eğer gider hattına yer alan borularda bir çatlak veya sızıntıya yol açacak herhangi bir şey varsa bu durumda onarım şarttır. Onarıldığı takdirde kaçak yok olacak ve banyo giderinden gelen su duracaktır. Diğer bir sorun ise tıkanıklıktır. Eğer tıkanıklıklar yüksek oranda mevcutsa bu durumda tesisat suyu çekemez. Pis suyu çekemeyen tesisat sızdırmaya ve su kaçırmaya başlar. Bu durumda firmamızdan destek alarak tıkanıklığı ve kaçağı gidermeniz gerekiyor.

Tıkanıklık Olması Durumunda Müdahale

Tıkanıklıklar için en etkili müdahale robotlu cihazlardır. Firmamızın yetkili servisleri robotlu cihazlar ile tıkanıklara müdahale ediyor. Dakikalar içinde tıkanıklık gideriliyor. Uzun vade de avantaj yakalamanız ancak bu yolla mümkündür. Diğer bir yol ise ilaçlı yöntemlerdir. İlaçlı yöntemler ile tesisatınızdaki sıkıntıyı gidermek de mümkündür. Tüm bu yollar denendiği halde banyo giderinden su gelmeye devam ediyorsa bu duruma kaçak var demektir.

Kaçak Olması Durumunda Müdahale

Kaçak olması durumunda noktasal kaçak tespiti işlemi yapılır. Bu kaçak tespiti işleminin ardından onarıma geçilir. Tesisattaki onarılacak yerin üzeri açılır. Buraya müdahale edilir. Tesisattaki kaçak giderilir. Sizlere sağlıklı tesisat sunulur. Bu sayede banyo giderinden gelen su problemi de ortadan kaldırılır. Siz de hemen profesyonel destek almak için firmamızı arayabilirsiniz. Özel yetkili servisimiz adresinize gelecek ve sorunu giderecektir. Kısa süre içinde probleminiz çözüme kavuşturacak olan ekiplerimizden destek almanız oldukça faydalıdır.

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.