Beykoz Mutfak ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Beykoz Mutfak ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet ve mutfak tıkanıklıkları günümüzde herkesin başına gelen can sıkıcı olaylardandır. Genel olarak eskiyen tesisatta bu sorun ortaya çıkar. Yıllar geçtikçe tuvalete veya lavabo giderlerine atılan yabancı maddeler katılaşır. Sert bir yapı halini alır. Bu sert yapı pis suyun kanallara atılmasını engeller. Kimi zaman boyutu çok fazla olan yabancı maddeler kanalları bile tıkayabilir. Devamında ise tıkanıklık rögara kadar ulaşacaktır. Bu durumda tıkanıklıkların giderilmesi önem taşıyor. Tıkanıklığı giderilmeyen tesisat zarar görüp yıpranabilmektir. Bu durumu yaşamamak için siz de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kısa sürede Beykoz mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz adresinize gelerek soruna müdahale edecektir.

0216 610 06 16 0553 690 90 67

Bina Kanalları ve Rögar Tıkanıklıkları

Bina rögarları için yüksek basınç gerekebilir. Daire içinde bu gerekmese de bina kanallarında ve rögarlarda yüksek basınç ile tıkanıklıkların giderilmesi gerekir. Son teknoloji cihazlara sahip olan Beykoz mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz bu cihazlar sayesinde tıkanıklığı gideriyor. Rahat çekiş yapabilen bir tesisata kavuşmanızı sağlıyor. Rögardaki yabancı maddeler tesisattan uzaklaştırılmaktadır. Sonucunda düzgün akışa sahip tesisata kavuşmanız sağlanıyor.

Lavabo ve Duşa Kabin Gider Tıkanıklıkları

Lavabolar ve duşa kabin giderleri tüy ve farklı yabancı maddelerden tıkanabilir. Bunların özenli bir şekilde açılması ve tesisata zarar verilmemesi gerekir. Rögar, bina kanalı açılması esnasında belediyenin kullandığı cihazlar çok yüksek basınçlıdır. Bu cihazlar daire tesisatınıza zarar verecektir. Robotlu cihazlarımız sayesinde bahsi geçen sorunlar ortadan kalkıyor. Beykoz mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak robotlu cihaz ile tıkalı olan kısmı belirliyor ve o noktaya müdahale ediyoruz. Kısa sürede işlemi sonuçlandırıyoruz. Daha detaylı bilgi almak için siz de firmamızı arayabilirsiniz. Firmamıza arıza kaydı bırakmanız mümkündür. Bu sayede ekiplerimizin kısa sürede adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca numaralarımızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kafanıza takılan sorunları ve nasıl çözüme kavuşacağını da hatlarımızdan öğrenebilirsiniz. Profesyonel bir hizmet almak her zaman yararınıza olacaktır. Tesisata bilmediğiniz kimyasallar dökerek zarar vermek yerine firmamızı arayın ve tesisatınızı ilk gün ki haline geri döndürelim.

 

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.