Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti

Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları her evde olabilecek durumlardandır. Genel olarak eski tesisatta ortaya çıksa da yeni tesisatta da kaçak olma ihtimali vardır. Düzgün olmayan işçilik ve kalitesiz malzeme bu kaçaklara neden olacaktır. Büyükçekmece su kaçağı tespiti servisi olarak her türlü kaçağınızı dakikalar içerisinde tespite ediyoruz. Kaçak tespitinizi noktasal olarak gerçekleştiriyoruz. Tam olarak sızıntının olduğu yeri belirliyor ve buraya müdahale ediyoruz. Mahalle tesisatçıları genel olarak tüm tesisatı kırar ve kaçağı bu şekilde tespit eder. Biz ise son teknoloji cihazlar ile kaçağı noktasal olarak buluyor sadece sorunlu bölgeyi açıyoruz.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağını kişi kendi de anlayabilir. Fakat en ufak kaçakları anlamak çoğu zaman zordur. Ana vana kapandığı halde saat dönüyorsa evde kaçak vardır. Ya da duvarlarda su çıkıyor veya diğer dairelerin tavanlarında su çıkma durumu yaşanıyor ise yine tesisatta bir problem vardır. Büyükçekmece su kaçağı tespiti servisi olarak bu kaçaklarınızın noktasal olarak tespitini yapıyoruz. Sonrasında ise tesisata müdahale ediyoruz. Sızıntı şeklinde olan ve fark edilemeyen kaçaklar da olabilir. Bunlar su faturanızın yükselmesine neden olur fakat size hissettirmeden yükselmeyi gerçekleştirir. Uzun vadede ciddi maddi külfetler açığa çıkar. Bu durumu aşmak için firmamızdan kaçak tespit hizmeti alabilirsiniz. En ufak kaçakları bile dakikalar içerisinde tespit ediyoruz.

Su Kaçağı Nasıl Giderilir?

Su kaçağı borunun değiştirilmesi veya tesisatın komple yenilenmesi ile giderilir. Büyükçekmece su kaçağı tespiti servisi olarak kaçağın durumuna ve konumuna göre kaçak giderme işlemi yapıyoruz. Firmamızdan alacağınız kaliteli bir hizmet ile tüm sorunlarınızı ortadan kaldırabilir, kaçaklarınızı giderebilirsiniz. Kaliteli malzeme, üst seviye bir işçilik ve hızlı hizmet sunan firmamız sayesinde kaçaklarınızı kısa sürede düzelttirebilirsiniz. Kaçak tespiti ile yüksek oradan kazanç elde etmek mümkündür. Faturalar düşecek ve su giderleri azalacaktır. Buna ek olarak duvarlardan su çıkması gibi istenmeyen durumlar da yok edilecektir. Daha detaylı bilgi almak için sabit hatlarımızı arayabilirsiniz. Buraya servis kaydı bırakabilir, ekiplerimiz aynı gün içerisinde adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

Puan Verin
[Toplam: 4 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.