Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı özellikle eski binalarda sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Bu durumu çoğu zaman kişiler fark edemez. Kaçaklar her zaman büyük boyutlu olmadığı için fark etmek her zaman kolay olmayabilir. Son günlerde faturanız normalin çok çok üstünde ise bu durumda kaçak tespiti hizmeti almanız gerekmektedir. Faturanın normalden fazla gelmesi demek tesisatı bir noktasında kaçak olduğu anlamına geliyor. Tesisattaki bu sıkıntı giderildiği takdirde normal kullanım bedelinizi ödeyeceksiniz. Bu sayede faturanız da ciddi oranda düşecektir. Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti servisi olarak hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz. Dakikalar içinde adresinize gelen servisimiz sorununuzu çözüyor.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Mahalle tesisatçıları genel olarak tüm tesisatı kırar ve bu şekilde kaçak tespiti yapar. Firmamız Doğa Tesisat ise son teknoloji cihazları sayesinde herhangi bir yere zarar vermeden kaçak tespiti yapıyor. Kameralı cihazlar ile boru içerisindeki kaçak tespit ediliyor. Daha küçük kaçaklar ise sonar sistemler ile tespit edilerek müdahale gerçekleşiyor. Duvar içinde sızıntı oluşturan farklı kaçaklar da olabilir. Bu kaçaklar ise duvarın içindeki nemin arttığı noktayı belirleyen cihazlar ile tespit ediliyor. Noktasal olarak tespit yapıldıktan sonra bu alanlara müdahale işlemi gerçekleşiyor.

Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Kaçak tespiti özel cihazlar ile gerçekleştirilir. Kameralı cihazlar her türlü boruya girebilecek boyutlarda kameralara sahiptir. Bu cihazlar ile tesisatın içerisinde gözlem yapılarak kaçak tespit edilir. Sonar sistemler daha farklı olmakla beraber suyun sesinin değiştiği noktayı tespit eder ve bu şekilde kaçağı tespit eder. Son olarak nem ölçen cihazlar ise duvar içindeki nemin arttığı noktayı belirler ve bu noktada kaçak olduğu anlaşılır.

Dakikalar İçerisinde Kaçak Tespiti Yapıyoruz!

Aynı gün servis hizmeti veren firmamız İstanbul içinde en hızlı müdahaleyi gerçekleştiriyor. Hem aynı gün servis hizmeti, hem uzman kadro hem de son teknoloji cihazlar sayesinde kaçak sorunları dakikalar içerisinde gideriliyor. Siz de daha detaylı bilgi almak ve Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti servisimizi adresinize çağırmak için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Buraya servis kaydı bırakmanız halinde ekiplerimiz adresinize gelecektir.

Puan Verin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.