Güngören Su Kaçağı Tespiti

Güngören Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı özellikle eski tesisatta sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Borular zamanla yıpranır. Yıpranan borular ise görevini yerine getiremez ve taşıması gereken sıvıyı sızdırır. Bu sızıntı çok küçük olabileceği gibi çok büyük de olabilir. Fakat en ufak sızıntı bile ilerleyen süreçte büyük bir sızıntıya gebedir. Bu yüzden tüm kaçakların özenli şekilde kontrol edilmesi, tespitinin yapılması ve onarılması gerekir. Siz de Güngören su kaçağı tespiti servisimizden destek alabilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturacaktır.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Kaçak Tespitinin Önemi

Kaçak tespiti birçok nedenden dolayı gereklidir. Öncelikle kaçak tespitini önemli yapan en büyük sebep kullanmadığınız suya para ödemenizdir. Kaçaklar sebebiyle faturanız yüksek gelebilir. Bunu aşmak için mutlaka kaçak tespiti ve onarımı yaptırmanız gerekiyor. Diğer bir nokta ise su baskınlarıdır. Ufak sızıntılar zamanla büyür ve tesisatınızda patlaklara yol açar. Sonucunda ise eviniz, eşyalarınız sular altında kalabilir. Zamanında yaptırılan kaçak tespiti ile bu sorunu da ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca bununla bağlantılı olarak yine maddi açıdan da avantajlar elde edebilirsiniz.

Kaçak Tespit Yöntemleri

Farklı birçok yöntem ile kaçak tespiti yapılabilmektedir. Bu yöntemlerin her birisi noktasal tespit yapmaktadır. Firmamızdan kaçak tespiti hizmeti aldığınız takdirde noktasal olarak bu şekilde kaçaklar tespit edilecek ve sonrasında müdahale gerçekleşecektir. Mahalle tesisatçısı olarak anılan ve teknolojik cihaz kullanmayan kişiler kaçakları tüm tesisatı kırarak tespit eder. Bu ise size zaman ve maddiyat açısından kayıp oluşturur. Bahsi geçen sorunu yaşamamak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Kısa Sürede Kaçak Gideriliyor

Güngören su kaçağı tespiti servisimiz aynı gün içerisinde adresinize geliyor. Son teknoloji cihazlar ile dakikalar içinde kaçağı tespit ediyor. Maksimum 30 dakika içerisinde kaçak tespiti tamamlanmaktadır. Sonrasında ise bu kaçağa müdahale ediliyor. Daha detaylı bilgi almak için firmamızın iletişim numaralarını arayabilirsiniz. Buraya servis kaydı bırakmanız halinde en yakın ekibimiz adresinize yönlendirilecektir. Firmamızdan bu şekilde kaliteli bir hizmet alabilir, tesisat sorunlarınıza kalıcı çözümler elde edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Doğa Tesisat iletişim numaralarını arayınız.

Puan Verin
[Toplam: 8 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.