Kadıköy Mutfak ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kadıköy Mutfak ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Mutfak giderlerinde ve tuvaletlerde tıkanıklıkların oluşması gayet normal ve olağan bir durumdur. Tesisat içerisinde biriken yabancı maddeler zamanla sertleşir ve katı hal alır. Aslında yumuşak bir yapıda atılan yemek artıkları zamanla mutfak giderlerinde birikir ve su akışını engeller. Aynı şekilde tuvalete atılan tuvalet kâğıdı ve ıslak mendil gibi aslında zararsız görünen yabancı maddeler de tesisatın tıkanmasına yol açar. Bu durumları aşmak için tıkanıklık açma hizmeti almak gerekiyor. Kadıköy mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz ile bahsi geçen sorunları ortadan kaldırabilir, her türlü tıkanıklığı giderebilirsiniz. Sonucunda ise daha sağlıklı tesisata kavuşmanız mümkün olacaktır.

0216 610 06 16 0553 690 90 67

Bina Kanalı Ve Rögar Tıkanıklıkları

Bina kanalları içerisinde çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilir. Bina kanalları tüm dairelerin pis suyunu kanalizasyona bağlayan elemanlardır. Burada oluşacak bir sorun tüm daireleri etkileyecektir. Aynı şekilde rögar da belediye kanalizasyon hattı ile binayı bağlamaktadır. Yine burada da oluşacak en ufak tıkanıklık tüm daireleri etkileyecektir. Bütün dairelerinizde tuvalet geri basması sorunları mevcutsa bu durumda rögar ve bina kanalı temizletme hizmeti alınması gerekiyor. Firmamızdan alacağınız destek ile kısa sürede tesisatınızı temizletebilir, tıkanıklıkları giderebilirsiniz. Kadıköy mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak kaliteli hizmet sunuyoruz. İstanbul içi aynı gün servis ile sorunları çözüyoruz.

Mutfak, Duşa Kabin Gider Tıkanıklıkları

Mutfak ve duşa kabinlerin giderleri de yabancı modeller ile tıkabilir. Mutfak giderleri atılan yabancı artıklar, yemek artıkları, sebze kalıntıları, atık yağ gibi maddeler sebebiyle tıkanır. Bunu aşmak için tıkanıklık açma hizmeti almanız sonrasında ise yabancı madde atmadan tesisatı kullanmanız gerekiyor. Duşa kabin ve banyo giderleri ise genel olarak tüy, sakal gibi yabancı maddelerden dolayı tıkanır. Bu hatların da açılması daha sağlıklı ortamlar için şarttır.

Tıkanıklıkları Son Teknoloji Cihazlar İle Gideriyoruz!

Firmamız son teknoloji cihazlar ile her türlü tıkanıklığa müdahale ediyor. Dakikalar içiresinde adresinize gelen servisimiz tıkalı tesisata müdahale ediyor. Sonrasında ise tesisatınızı temizleyerek çekiş gücünü artırıyor. Burada kullanılan cihazlar robotlu ve kameralıdır. Bu yüzden noktasal olarak tesisattaki tıkanıklık tespit edilmekte, sonrasında ise müdahale gerçekleştirilmektedir.

Puan Verin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.