Sarıyer Su Kaçağı Tespiti

Sarıyer Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı genel olarak eski tesisatta ortaya çıkan bir durumdur. Zamanla borular yıpranır. Bakımı da yapılmayan bir tesisat ise bu yıpranma çok daha hızlı gerçekleşir. Sonrasında ise sızıntılar ortaya çıkar. Bu sızıntılar başta çok rahatsız edici boyutlarda olmayacaktır. Eğer sızıntılara zamanında müdahale edilmez ise kaçak büyüyecek ve patlaklara, ciddi kayıplara yol açacaktır. Bahsi geçen olumsuz durumu yaşamamak için mutlaka su kaçağı tespiti hizmeti almak gerekiyor. Firmamızın Sarıyer su kaçağı tespiti servisinden alacağınız hizmet ile bu sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespiti tamamen özel cihazlar ile yapılır. Bu cihazlar dakikalar içinde kaçağı tespit eder. Herhangi bir kırma dökme işlemi de gerekmez. Tesisata zarar vermeden ve tesisatın üstü açılmadan kaçak noktasal olarak tespit edilir. Kameralı cihazlar ile özel kameralar tesisat içinde gezdirilir. Gözlemlemeler sonucunda kaçağa sebep olan nokta tespit edilir ve sadece bu noktadan tesisat açılır. Açılan tesisata müdahale edilir. Diğer bir cihaz olan sonar sistem cihaz ise sızıntının sesinden kaçağı tespit eder. Bunlara ek olarak duvardaki nem miktarını ölçen özel cihazlar da mevcuttur. Tüm bu cihazlar ile kaçağınızı dakikalar içinde tespit ediyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Neden Önemlidir?

Kaçak tespiti yapılmadığı takdirde kullanmadığınız suya para ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu ise yüksek faturaları beraberinde getirecektir. Maddi zarar sadece fatura olarak yansımayacaktır. Kaçağın büyümesi halinde evde olmadığınız bir an patlaklar oluşabilir. Bu ise eşyalarınızın sular altında kalmasına neden olacaktır. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak bu sorunları yaşamadan kaçaklarınızı giderebilirsiniz.

Kameralı Cihazlar İle Kırmadan Kaçak Tespiti Yapıyoruz

Son teknoloji cihazlara sahip olan firmamız dakikalar içinde kaçak tespiti yapıyor. Kameralı sistemler ile hızlı bir şekilde kaçak tespit ediliyor. Bu sırada herhangi bir şekilde tesisatı kırmaya da gerek kalmıyor. Ayrıca İstanbul için aynı gün servis hizmeti de sunmaktayız. Servis kaydı bıraktığınız takdirde sizlere en yakın ekibimiz adresinize yönlendirilecektir. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz kaçağınızı giderecektir. Servis kaydı bırakmak ve daha detaylı bilgi almak için siz de bizi arayın.

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.