Silivri Su Kaçağı Tespiti

Silivri Su Kaçağı Tespiti

Su kaçaklar eski tesisatın en büyük sorunudur. Eski binalarda kullanıma bağlı olarak su boruları yıpranabilir. Bu yıpranma ise beraberinde sızıntıları getirecektir. Sızıntı şeklinde başlayan kaçaklar zamanla büyür. Büyüyen bu kaçaklar patlaklara, su baskınlarına neden olur. Evde olmadığınız bir an bu durumun gerçekleşmesi ise maddi kayıpların ortaya çıkmasına, eşyaların sular altında kalmasına neden olacaktır. Siz de firmamızdan destek alarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Silivri su kaçağı tespiti servisi olarak sizlere etkili çözümler sunuyoruz. Dakikalar içerisinde kaçağı tespit ederek müdahale işlemine geçiyoruz.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Yüksek Su Faturalarından Kurtulun!

Yüksek su faturası gelmeye başladıysa mutlaka tesisatınızı kontrol ettirmelisiniz. Normal şartlarda gelen faturalardan çok daha fazla faturalar ödemeye başladıysanız fakat kullanım seviyeniz aynı kaldı ise bu durumda tesisatta bir kaçak var sonucu çıkarılabilir. Bu kaçağın bulunup onarılması gerekir. Onarma işlemi yapılmadığı takdirde kaçak büyüyecek ve daha ciddi sorunlara yol açacaktır. Silivri su kaçağı tespiti servisi olarak bu kaçakları dakikalar içinde tespit ediyoruz. Kameralı, sonar ve nem ölçen cihazlar ile kaçağı noktasal olarak bularak kırmadan dökmeden kaçak onarımı gerçekleştiriyoruz.

Belirli Aralıklar İle Bakım Yapılması Önem Taşıyor

Belirli aralıklar ile kontrol önem taşıyor. Bu sayede daha büyük masraflardan kurtulabilirsiniz. İnsanlar genel olarak suyu görmeden kaçak tespiti yaptırmıyor. Mutlaka su çıkması, su taşkını veya boru patlaması gibi durumların yaşanmasını bekliyor. Fakat doğru olan belirli aralıklar ile tesisatın kontrol ettirilmesidir. Eğer siz de zamanında tesisatı kontrol ettirirseniz başarılı sonuçlar alabilirsiniz. İlerleyen süreçte kaçakların büyüyerek ciddi sorunlara yol açmasını engelleyebilirsiniz. Özel cihazlar ile kısa sürede yapılan kaçak tespitinde en ufak sızıntı dahi bulunabilmektedir.

Daha Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

Daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Ekiplerimiz adresinize gelerek kaçak tespiti yapacak ve kırmadan dökmeden kaçağı bularak giderecektir. Noktasal olarak kaçak tespiti yapılmaktadır. Bu son teknoloji cihazlar ile gerçekleştiriliyor. Siz de firmamızdan hizmet almak istiyorsanız iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Buradan servis kaydı bırakarak ekiplerimiz hızlıca adresinize gelmesini de sağlayabilirsiniz.

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.