Su Kaçağı Kameralı

Su Kaçağı Kameralı

Su kaçağı özellikle eski binaların yaşadığı sorunlardan birisidir. Bu sorunların sebebi ise tesisatın eskimesi ve yıpranmasıdır. Günümüz şartlarında farklı birçok malzeme kullanıldığı için bu malzemelerin kaynak yerlerinden kopması, yıpranması da kaçınılmazdır. Bahsi geçen sebeplerden ötürü kaçaklar oluşabiliyor. Bu kaçakların hızlı bir şekilde giderilmesi oldukça önemlidir. Eğer hızlı bir şekilde kaçağı müdahale edilmez ise kaçak boyutu artacak ve sızıntı yerini çatlak, yarık ve patlaklara bırakacaktır. Bu durumda ise evinizin su altında kalması ve maddi kayıp yaşamanız kaçınılmazdır. Siz de su kaçağı kameralı tespit yöntemlerimizden yararlanarak birçok sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz kaçağı bulacak ve sorununuzu giderecektir.

0553 690 90 68  WhatsApp Destek 

Noktasal Olarak Kaçak Bulunuyor

Kaçak tespiti noktasal olarak yapılmaktadır. Tesisatınızın herhangi bir yerinin kırılmasına da gerek yoktur. Direkt olarak kaçağa sebep olan hasarlı boru özel cihazımız ile tespit ediliyor. Su kaçağı kameralı tespit ile artık maliyetli olmaktan çıkıyor. Eski tarz çalışan mahalle tesisatçısı olarak adlandırılan kişiler tüm tesisatı kırarak kaçağı tespit etmekte ve bu sebepten ötürü ciddi kayıplara yol açmaktadır. Firmamız ise noktasal olarak kameralı cihaz ile kaçağı buluyor. Sonrasında ise bu noktadan tesisatı açarak müdahale işlemine geçiyor.

30 Dakika İçerisinde Kaçak Tespiti

Kaçak tespit süremiz maksimum 30 dakikadadır. Bazı durumlarda bu süre uzayabiliyor. Sebebi ise kaçağın çok küçük boyutta olması veya tesisatın güzergâhı olabilir. Bu durumlar haricinde kaçak çok kısa süre içerisinde tespit edilmektedir. Sonrasında ise buraya müdahale işlemi gerçekleşmektedir. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak kaçaklarınızı bir sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. Dakikalar içinde tesisatınızın kontrol edilmesini sağlayarak başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Kırmadan Dökmeden Kaçak Tespiti

Kırmadan dökmeden ve herhangi bir yere zarar vermeden tespit işlemi gerçekleştirilmektedir. Fayans altı, duvar altı, pis su giderleri ve her türlü tesisatınızdaki kaçak noktasal olarak tespit edilip sadece bu bölge açılarak giderilmektedir. Siz de iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. İstanbul içi aynı gün servis hizmeti de sunmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın ve servis kaydı bırakın.

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.