Temiz Su Kaçağı

Temiz Su Kaçağı

Su kaçağını bulmak kimi zaman çok zor olabilir. Fakat kaçakların mutlaka tespit edilmesi gerekiyor. Zamanında yapılmayan kaçak tespiti işlemleri ilerleyen süreçlerde farklı sorunların da ortaya çıkmasına neden olur. Maddi külfetin artmasına ve kaçak boyutunun büyümesine sebebiyet verebilecek ufak kaçaklar mutlaka zamanında tespit edilmelidir. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak temiz su kaçağı sorununuzu çözebilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz tesisatınızdaki kaçağı giderecek ve sorunu çözecektir. Farklı birçok su tesisatında kaçak olabilir. Bu kaçakların tespiti için özel cihazların kullanılması gerekir. Özel cihazlar ile kaçak çok hızlı bir şekilde tespit edilecektir.

Temiz Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Temiz su kaçağını bulmak için farklı metotlar mevcuttur. Bunlardan ilki kameralı sistemlerdir. Kameralı cihazlar irili ufaklı farklı boyutlarda kameraları bünyesinde barındıran, bu kameraların tesisat içine sarkıtılması prensibi ile çalışan makinelerdir. Boru içerisinde ilerleyen kamera, operatörüne kaçağı, tesisattaki problemi noktasal olarak tespit etme imkanı sunuyor. Bu sayede sorun ortadan kalkmış oluyor. Siz de firmamızdan destek alarak bu cihazlar ile temiz su kaçağı tespiti yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Doğalgaz Kalorifer Tesisatındaki Sıcak Temiz Su Kaçağı

Doğalgaz kalorifer tesisatınızdaki kaçağı bulmak içinse termal kameralar kullanılıyor. Sıcak su gezdiği sırada termal kamera ile fayans altı, duvar altı ve parke altındaki borular kontrol edilir. Bu cihaz ile kaçağın, sızıntının nereden olduğu çok rahat şekilde tespit edilir. Sonrasında ise tesisat bu noktadan açılarak müdahale işlemine geçilir. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak hızlı bir şekilde kaçağın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Fayans Altı Su Kaçak Tespiti

Fayansın altından geçen temiz su tesisatındaki kaçağı bulmak çok zor olabilir. Özellikle yeterli ekipmanı olmayan kişilerin yaşayacağı belki de en önemli problem budur. Fayansın bir kısmını kırmak istedikleri takdirde kaçağı bulamayacak olan bu kişiler mecburen tüm fayansları kıracak ve tesisattaki kaçağı ancak bu şekilde bulacaktır. Firmamız ise son teknoloji cihazlar ile herhangi bir kırma dökme olmadan tesisatınızdaki kaçağı buluyor. Maksimum 30 dakika içerisinde kaçak tespiti yapılıyor ve sizlere sağlıklı tesisat teslim ediliyor.

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.