Su Kaçağı Tespiti » Evlerde Su Kaçak Tespiti

Evlerde Su Kaçak Tespiti

Evlerde su kaçak tespiti, tavandan damlayan su kaçaklarını bulmak eskisi kadar zor değildir. Önceden tesisatçı ustaların uzun boruları yere tutarak kulakla akan yerde ki sesleri ayırt edip su kaçak bulmaları şimdi gelişen teknolojilerle artık günümüzde akustik ses dinleme cihazları ile kaçak bulmak çok kolaylaştı. Evlerde su kaçak tespiti yapmak kendi başınıza mümkün değildir. Su kaçağının yerini bulmak bir su kaçağı tespit firmasının işidir. Çünkü siz kaçağın yerin bulsanız bile bir tesisatçı ustaya ihtiyacınız olacaktır. Sizin boru tamiri yapmanız bir ustanın boru tamiri yapmasıyla aynı olmaz çünkü kaynak yapma işlemi her alanda kolay olmaz. Sizin yapacağınız kaynak fazla ısıtacağınızdan boru bağlantısında daralma olur. Siz yaptınız kaynağın sağlam olduğunu düşünerek üzerini kapatabilirsiniz. Fakat sızıntı bir kaç gün sonra yine devam edecektir.

Evinizin tavanından akan su sızıntılarını hem buluyoruz, hemde tamirini yapıyoruz. Evlerde su kaçağı tespiti teknolojik cihazlar ile yapılmalıdır. Teknolojik cihazlar üretilmeden önce suyun geldiği noktayı kıra kıra su kaçağını arardık. Eviniz darmadağın olur sizde mağdur olurdunuz. Neyse ki artık bu durumlara maruz kalmıyorsunuz. Firmamızda mevcut cihazlar bizi bir adım önde sizi de memnun ediyor.

Zemini kırmadan yüzeysel çalışmalar yaparak su sızıntılarını buluyoruz. Üstelik gezici servislerimiz ile tüm İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz. Evinizi kırdırmadan önce bize danışın, boş yere harcadığınız paranızda cebinizde kalsın. Su kaçağı sizin dairenizden akmayabilir. Üst kat komşunuzdan sizin tavanınıza da akar yada tam tersi olabilir.

Su Kaçağı Bulmada Doğa Tesisat Farkını Yaşayın.

  • Evinizde ki su kaçağının yerini tespit ettirebilirsiniz.
  • Mutfakta ki su sızıntılarının nereden geldiğini tespit ettirebilirsiniz.
  • Kalorifer tesisatında ki sızıntılarını kırmadan ilaçla onarımını yaptırabilirsiniz.

Evlerde Su Kaçak Tespiti

Evlerde,iş yerlerinde,otellerde günlük yaşam alanlarında meydana gelen su kaçaklarını firmamızın uzman ekip arkadaşlarımızla hızlıca çözümler, vaktinizin değerini biliriz.Tüm yapılarda yapımından yıkımına kadar su tesisatı olması gerekir. Su tesisat borularının demir olanları uzun zamandır kullanılmamaktadır. Fakat eski yapılarda halen değişmeyen demir su borusu tesisatları vardır. Demir borular dayanıklı ve sağlamlığıyla bilinir, ama ne demir boru nede plastik borular dayanıklı değildir. Basınç ve genleşme oluşumlarına bu iki malzemede henüz dayanamamıştır.

Su tesisat boruları zamanla deformasyon yada hatalı işçilikten dolayı patlamaktadır. Tesisat borularında ki patlamalar sonucu ortaya su kaçakları çıkmaktadır. Su kaçağı sorununu ele alırsak temiz su tesisatlarında ve atık su tesisatlarında meydana gelen bazen ufak, bazende büyük çaplı hasarlara neden olan oluşumlardır.

Su Kaçağı Tespiti Nedir ?

Su kaçağı tespiti, tesisat borularında meydana gelen patlama,çatlama,ezilme ve benzeri sorunların yerinin tespit edilmesidir. Bir kaç yıldır bulunan teknolojiler sayesinde su kaçaklarını bulmak imkansız değildir. Su kaçağı tespitini kırmadan tespit edebilen bu cihazlar ile evinizde yahut iş yerinizde oluşan su kaçağı sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Firmamız gerekli ekipmanları ve 7 servis aracı ile İstanbul’da tüm ilçelere hizmet vermektedir.

İlgili aramalar: evde su kaçağı nasıl anlaşılı,su sızıntısı tespiti,tesisatta su kaçağı nasıl anlaşılır,su kaçağı tamiri nasıl yapılır,kalorifer tesisatındaki su kaçağı nasıl bulunur,steteskop ile su kaçağı,su kaçağı bulma teknikleri,su kaçağı tespiti fiyatları ankara

Puan Verin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]