Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Google’ den “su kaçağı bulma fiyatı,su kaçağı bulma ücreti,su kaçağı bulma kaç para,su kaçağı nasıl bulunur,su kaçağı bulma fiyatları,su kaçağı bulma ücretleri” gibi aramalar yaptığınızda sizi bir çok sonuç bekler. Binlerce sonuç ve binlerce yazı arasında kafanız karışır. Bir de asıl merak edilen sorunun “su kaçağı bulma ücreti” yanıtını aldığınızda kafanız daha çok karışır. Su kaçağı bulma ücretleri her sayfada farklıdır. Kimi su kaçağı bulma fiyatını 50₺ kimi 99₺ yazarak büyük bir algı yapmaktadır. Su kaçağı bulma ücretleri standart ve alana göre değişebilen fiyatlardır. Size söylenilen 50-99₺ gibi rakamlar genelde servis ücretidir. İşi ucuza yapan, yaptığı işte sorun çıkan tesisatçılar canınızı yakabilir.

Su kaçağı nasıl bulunur ?

Su kaçağı herkesin başına gelebilecek, başlıca sorunlardan biridir. Ülkemizde son yıllarda su sızmalarına teknolojik makineler kullanılarak çözüm bulunmaktadır. Su kaçağını bulmak için cihazlar konusunda detaylı bilgiye sahip olmak gerekir. Her aklına esenin yapacağı bir iş değildir. Gerçek anlamda tesisat ustaları bu olayı çabucak kavrayabilir. Bir su kaçağını bulmak için nitekim kullanılan cihazı iyi tanımak ve ustalık becerisini kullanmak gerekir. Ancak bu şekilde su kaçağı bulunabilir. Su kaçağını cihazla bulmak uzmanlık işidir, her usta beceremez. Buradan çıkartacağımız asıl sonuç su kaçağı cihazsız ve uzmansız bulunamaz.

Su kaçağı bulma fiyatı nasıl belirlenir ?

Su kaçağı bulma fiyatı daireler için genelde standarttır. Fakat iş yeri, dublex ve villa tipi yapılarda fiyat yükselir. Alanın büyüklüğü yapılacak işin zorluğunu belirler, bu nedenle fiyatlarda artışlar olur. Genelde şirketler daire için 150₺ ücret talep eder. Fakat piyasanın altında ucuza çalışan tesisatçılar tercih edildiğinde tespitin belki ucuza mal edildiği sanılır, fakat onarım yani tamir ücretlerini yükselterek tespit işleminde ki açık kapatılır. İş size aynı fiyata gelmiş olur fakat işinizi bir tesisat firması, bir şirket yerine tesisatçı yapar. İşinde sorun çıksa muhattap bulunamaz.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Tespit AlanıServis SüresiTespit SüresiTespit Ücreti
Daire30Dk.30Dk.350₺ - 600₺
Dublex Daire30Dk.30Dk.500 ₺
Villa30Dk.45Dk.600 ₺
Triplex30Dk.45Dk.850 ₺
İş Yeri30Dk.50Dk.750 ₺
Fabrika30Dk.60Dk.2000₺
Verilen fiyatlar standart olup, geçerli yapılan pazarlık ve indirim kampanyaları dışındaki net fiyatlarımızdır.
Puan Verin
[Toplam: 13 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.