Su Kaçağı Tamir Fiyatları

Su Kaçağı Tamir Fiyatları

Su kaçağı tamiri önemli bir konudur. Tesisatınızdaki kaçakları tamir ettirmediğiniz takdirde farklı sorunlar ve maddi külfetler ortaya çıkabilir. Ufak bir kaçak olarak başlayan ilk sızıntılar ilerleyen süreçte borunun yarılmasına, patlamasına ve beklenmedik anlarda evinizin sular altında kalmasına neden olabilir. Sadece duvarda sızıntı şeklinde başlayan bir kaçak ilerleyen süreçte bina hattında hasarlara yol açabilir. Bu ise maddi açıdan ciddi zarar görmenize neden olur. Tüm bu sorunları yaşayabileceğinizi hesaba kattıktan sonra su kaçağı tamir fiyatları konusunda daha mantıklı karar almanız mümkün olacaktır. Su kaçağı tespiti ve onarımı yaptırdığınız takdirde ciddi avantajlar elde edebilirsiniz. Aslında bir gider olarak gözükse de bu tamir ile uzun vadede faturadan tasarruf edeceksiniz. Buna ek olarak ek sorunlar da ortaya çıkmayacak. Bu şekilde de sorunu çözüme kavuşturacaksınız. Siz de firmamızı tercih ederek ilerleyen süreçte yaşanacak sorunları minimize edebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespitinin Sunduğu Avantajlar

Su kaçağı tespiti ile öncelikle faturalarınız düşecektir. Diğer bir avantaj ise uzun vadede tesisatınızın zarar görmesi de imkânsız hale getirilecektir. Kaçaklar genel olarak sızıntı olarak başlar. Bu sızıntıyı ise beraberinde ufak oyuklar ve delikler takip eder. Sonrasında ise patlaklar ve su taşkınları izler. Sorun büyüdükçe maliyet de artacaktır. Su kaçağı tamir fiyatları oldukça düşük olduğu için maddi külfetin bu denli artmasına izin vermeden kaçak tespiti ve onarımı hizmeti almanız önem taşıyor.

Su Kaçağı Tespiti İle Faturalar Düşüyor

Bir diğer konu ise faturalardır. Kullanmadığınız suya para ödemek tamamen saçmalıktır. Herkesin görüşü bu yöndedir. Fakat konu kaçak tespitine gelince insanlar kaçak tespit ve onarım ücretine bakmaktadır. Su kaçağı tamir fiyatları kısa süre içerisinde amorti edilebilecek düzeydedir. Yaptıracağınız kaçak tespiti ve onarımı ile su faturanız düşecektir. Uzun vadede ciddi kazançlar elde etmeniz ve hatta kazanca geçmeniz de mümkündür. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak sorunları ortadan kaldırabilir, tesisatınızdaki kaçakları giderebilirsiniz. Son teknoloji cihazlar ile ortalama 30 dakika içerisinde kaçak tespiti yapıyoruz. Sonrasında ise hızlıca onarım işlemine başlıyoruz.

Su Kaçağı Tamir Fiyatları

İşlemSüreGaranti SüresiFiyatı
Manşon Kaynağı15 Dk.1 Yıl200 ₺
Dirsek Kaynağı25 Dk.1 Yıl200 ₺
Te Parçası Kaynağı40 Dk.1 Yıl250 ₺
Yer Süzgeci Değişim60 Dk.1 Yıl600 ₺
Banyo Pimaş Değişim1 Gün1 Yıl1000 - 3000 ₺
Mutfak Pimaş Değişim1 Gün1 Yıl1500 - 3500 ₺
Tuvalet Pimaş Değişim1 Gün1 Yıl1500 - 7000 ₺
Yukarıda belirtilen fiyatlar sabit olup, tahmin üzere oluşturulmuş fiyatlardır. Alan ve işlem boyutuna göre değişkenlik gösterebilir. Net fiyatlandırma gelen Doğa Tesisat personelleri tarafından belirlenir.

Puan Verin
[Toplam: 7 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.