Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ücretleri

Robotla Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma ücretleri, tuvalete atılan yada kaçırılan suda çözünmeyen kaba cisimler gider borularında takılarak tuvaletin geri taşmasına ve tıkanmasına neden olur. Kendi yöntemleriniz ile açmayı denedikten sonra bir çözüme ulaşamadıysanız,firmamızda tuvalet tıkanıklığını açan robot cihazlar mevcuttur. Tıkanıklık sorununu kesin çözüme ulaştırabilmek için konusunda uzman servislerimiz ile İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet vermekteyiz. Robot cihazlar kullanılarak açılan tuvalet tıkanıklıkları hatların içerisinde kalan kaba cisimleri yok eder.

Tuvalet tıkanıklığı açma üretileri

Tuvalet Tıkanıklığını Nasıl Tıkanır ?

Ev ve iş yerimizde kullandığımız tuvaletlere atılan tuvalet kağıtları, tuvaletin tıkanmasına sebep olan ilk maddedir. Genelde topluma açık tuvaletlerin sık tıkandığı için tuvaletlerde ” Lütfen tuvalet kağıdı atmayın. ” gibi yazılarla karşılaşırız. Bazen tuvalete kaçırılan koku,bez,oyuncak gibi sert cisimlerinde tuvaletin tıkanmasına neden olduğunu söyleyebiliriz. Tıkanıklığın üst katlarda meydana gelmesi tamamen kişisel bir problemdir.

 Sık Tıkanan Tuvaletler İçin Alınması Gereken Önlemler

Bir kaç kez tuvalet tıkanıklığı sorunu ile karşılaşan çoğu kişi tuvalet borularını kırdırmak zorunda kalmaktadır. Sorunun büyük olmaması şartı ile sık tıkanmaların önüne geçilebilir. Bunun için dikkat edilmesi gereken ilk kural tuvalet kağıdı vb. cisimleri tuvalete atmamaktır. Sık tıkanan tuvalet hatlarının boru çeperinde kireçlenmeler oluşur. Kireçlenme boru çapının daralmasına ve tıkamasına neden olur. Bu kireçlenme sorunu için tuvalet borularının kırılmasına gerek duyulmadan uygulanan bir yöntem vardır. Yüksek basınçlı yıkama makineleri ile boruların içerisi yıkanır ve ilk günkü kadar tertemiz hale getirilir. Firmamız 250 PSI ve 400 PSI gücünde basınçlı yıkama motorları ile sizleri bu sorundan kesin olarak kurtarabilir. Yaptığımız yıkama işlemi sonrasında 6 ay garanti vermekte, bu süre zarfına oluşacak tüm tıkanıklık sorunlarını ücretsiz açmaktayız.

 

Bodrum Kat Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Binaların genelinde tuvalet boruları bodrum katların zemininden logara kadar döşenir. Üst katlardan atılan tuvalet kağıtları ve kireçlenme sorunları ise bodrum kattan geçen borular üzerinden logara gittiği için bu hattın çabuk tıkanmasına neden olur. Eski binalarda borular tek hat üzerinden döşeli olduğu için bodrum katlarda tıkanıklık sorunu belirli düzeylerde yaşanır. Yeni binaların çoğunda çift hat döşenir. Bazı istisnaları da unutmamak gerekir. Bodrum katlarda tıkanıklık sorunu çökmeye bağlı da yaşanabilir. Bu sorun tespit edildiyse hattın kırılıp yeniden döşenmesi en doğru olanıdır.

2023~ 2024 Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

TıkanıklıkServis Süresiİşlem SüresiÜcreti
Tuvalet Tıkanıklığı Açma 30Dk.25 Dakika350 ~ 500₺
Mutfak Tıkanıklığı Açma 30Dk.25 Dakika350 ~ 450₺
Banyo Tıkanıklığı Açma 30Dk.25 Dakika350 ~ 450₺
Süzgeç Tıkanıklığı Açma 30Dk.25 Dakika350 ~ 500₺
Bina Ana Hat Tıkanıklığı 30Dk.25 Dakika ve üzeri500 ~ 800₺
Logar Hattı Tıkanıklığı Açma 30Dk.25 Dakika ve üzeri 1000 ~ 1500₺
Verilen fiyatlar standart olup, geçerli yapılan pazarlık ve indirim kampanyaları dışındaki net fiyatlarımızdır.
Puan Verin
[Toplam: 9 Ortalama: 4.4]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.