Su Kaçağı Tespiti » Avcılar Kırmadan Su Kaçağı Bulma Servisi

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Kırmadan su kaçağı bulma alanında 10,000,000 hedef kitleye ulaşmak için tüm İstanbul ilçelerine bölgesel çalışmalarımız hızla devam ediyor. Avcılar su kaçağı bulma bölgemizde 1 servis aracımız yetişemediğimiz durumlarda yedek araçlarımız ve ekipmanlarımız ile su kaçağı tespitini olarak yapıyoruz. Toplam 5 servis aracımız Avrupa yakasına hizmet sağlamaktadır.

Avcılar Bölgesi İletişim : 0212 690 90 69
Avrupa Yakası Mobil : 
0553 690 90 67

Avcılar su kaçağı bulma servis ekibimiz su kaçağı ile alakalı tüm sorunların yerlerini kullandığı elektronik su kaçağı bulma cihazları ile bir kaç adımda kolayca bulur. Tesisat boruları inşaat yapılırken şap atılma öncesinde çekilir. Zemine tesisat döşeli olduğundan dolayı inşaat süresince borularda zedelenme meydana gelir. Yıllarca kullanılan tesisatlar aldığı darbelerden dolayı basıcın ve genleşmenin etkisiyle de patlar. Patlayan borular alt komşuya yada size sızarak temiz su kaçağını oluşturur.

Avcılar kırmadan su kaçağı bulma servisi olarak temiz su borularında meydana gelen patlama,sızdırma gibi durumlarda cihazlarımız ile konutunuza gelerek arızanın yerini kolayca buluruz. Kullandığımız cihazlar kameralı su kaçağı bulma, bilgisayarlı su kaçağı bulma cihazıdır. Bu iki cihaz birbirinden çok farklıdır. Avcılar bilgisayarlı su kaçağı bulma cihazı, temiz su tesisatlarının test sonucu kaçak olduğu gözlemlediğinde bu cihaz yardımı ile yerini noktasal tespit etmeye yarar.Avcılar kameralı su kaçağı bulma cihazımız ise pis su yani atık su gider borularının içerini kontrol etmemizi sağlar. Pis su tesisat borularının içerisinde kamera görüntüleme sistemi yollayarak, boruların içerisinde ki kırık,çatlak ve geçmeme sorunlarını tespit edebiliriz. Bu hususta dikkate alınacak çok sorun vardır.

Yapılarda oluşan su kaçaklarını bulmak için günümüzde bir çok cihaz vardır. Fakat bu cihazları bazı firmalar tesisat ustası olmayan kişilere vererek hem işi ucuza yapmakta, hemde usta olamayan kişileri çalıştırarak maliyetini düşürmektedir. Peki usta olmayan kişiler arıza tespitini nasıl yapar ? Sizde bu firmaların mağduru olmayın. Profesyonel hizmet alın. Firmamız gibi kurumsallaşmış firmalardan hizmet alarak gerçek tesisat ustalarıyla tanışın.

Siz Böyle Durumla Karşılaşmayın Diye Biz Varız. 
Doğa Tesisat Avcılar Su kaçağı Bulma

Avcılar Kırmadan Su Kaçağı Bulma Mahallelerimiz

İlgili aramalar: kameralı su kaçağı tespiti avcılar,beylikdüzü su kaçağı tespiti,avcılar su tesisatçısı,avcılar su kaçağı tespiti istanbul avcılar istanbul,su kaçağı tespiti cihazı fiyatları

Puan Verin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]