Tıkalı Gider Açma Servisi

Tesisat sektörünün önde gelen lider firmaları arasında en çok tercih edilen tesisatçıyız. 20 yılı aşkın gibi koca bir süre boyunca tesisat alanında en iyi hizmeti sağlamak için çalışmaktayız. Gece – gündüz ayırt etmeksizin günün her saati servis imkanı ile hizmetinizdeyiz. Tesisat sorunları kabus olamasın. Doğa tesisatı seçin ve bu üstün hizmetin keyfini sürün. Alanında en profesyonel cihazlarımız ve eğitimli personellerimiz ve kaliteli işçilik prensibimizden asla ödün vermeyiz. 20 yılda büyük referanslar elde ederek, sektörde adımızı duyurduk. Şimdiye dek bir tane şikayet bir tane sorunla karşılaşmadık. Sonunda kazanan ve akıllara kazınan olduk. Bizi tercih edenlerin memnuniyeti başarımızın kanıtıdır.

0212 690 90 69 0216 610 06 16


Tıkanıklık Nasıl Oluşur ?

 

Mutfak Tıkanıklığı: Televizyon reklamlarında da gördüğümüz üzere bulaşık makinelerin yağ kalıntılarını biriktirip tortu şeklinde içerisinden atması sonucu boru içine biriken yağ tabakalarına takılır kalır, bu evre yıllarca bu şekilde devam eder. Yağ kalıntıları sonunda pimaş denilen gider borularının daralmasına ve daha da ilerisi, tıkanmasına neden olur.

 


 

Tuvalet TıkanıklığıTuvalet tıkanmalarının nedeni içerisine kaçırılan cisimlerin pimaş borularına takılıp kalması sonucu giderin dolmasına dökülen suyun gitmemesi,pisliğin geri taşması gibi kötü sonuçların ortaya çıkmasıdır. Temizlik kovalarında unutulan bezlerden tutun son dönemde tuvalet kağıdı firmalarının ürettiği suda çözünmeyen tuvalet kağıtları gibi bunlara benzeyen cisimler bir araya toplanarak boruyu tıkamaya yetiyor.

Klozet TıkanıklığıIslak mendiller, tuvalet kağıtları, bezler, askılı tuvalet kokularının klozetin içerisine atılması yada kaçırılması durumunda klozetlerin es parçasına takılıp kalmasına neden olur. Klozetler, en kolay tıkanan tuvaletler dir. Klozet es parçaları oldukça dar olmasına sebep atılan cisimlerin içerisinden de geçmesi mümkün değildir.


 

 

Banyo TıkanıklığıBanyo giderlerinin tıkanma sorunu, genel olarak saç kılları ve sabun kalıntılarının pvc borunu çeperini kaplayarak suyun akışını yavaşlatıp tıkanmasına neden olması durumundan ibarettir.

Rögar TıkanıklığıHalk arasında logar denilen bina dış hattı bağlantı çukuru rögarlar kolay kolay tıkanmaz. Ancak içerisinde ki sorunun geniş çaplı bir tıkanıklık olması gerekir. Bu sorunu yaşıyorsanız bina içerisinde ki rögarlar hariç bina dışında ki rögar için İSKİ’yi arayın. İçeride bir rögar varsa bize ulaşın.


İlginizi Çekebilir:  Evde Tıkanıklık Açma Yöntemleri
Puan Verin
[Toplam: 7 Ortalama: 5]