Tıkanıklık Açma » Bağcılar Servisi Kırmadan Robotlu Kamera Tıkanıklık Açma

Bağcılar Servisi Kırmadan Robotlu Kamera Tıkanıklık Açma

Modern çağın bir yeniliği olan ve mutfak banyolarımıza estetik kazandıran klozetler vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir. Evde,işte,avmlerde veya kurumlarda günlük tuvalet ihtiyaçlarımızı karşılamak için bir alana yer verilir. Son zamanlarda hem hoş görünen hemde ortama uyum sağlayan klozetler bilinçsiz kullanım yüzünden tıkanır. Diğer tuvaletlere göre daha sık tıkanan klozetler genelde aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklıdır. Klozetlerin kendi içersindeki esleri gada denilen parça ile pvc hatta bağlantısı yapılır. Islak mendiller gada parçasının tırtıklı kısmına tutunarak orada toplanır klozetin tıkanmasına neden olur. Bazen gider borularındaki tıkanıklığın nedeni meyilsizlikte olabilir. Atılan tüm cisimler su içersinde bekleyerek gelen tüm atıkları tutmakta filtre görevi görür. Boruda ters eğim yani meyilsizlik sürekli tikanmalara neden olur.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Tıkanmış tuvalet açma işlemi için birçok çözüm yolu bulunabilir. Pompa ile tuvalet tıkanıklık açma tıkalı bölgenin üzerine pompayla ileri geri yaparak açmayı denemek veya bir diğer yöntem tuvalete boru yada tel susta yollayarak açamayı denemektir. Eğer tıkanıklık sorunu tuvalette değilse sökülüp hattın içine susta salınabilir. Bu işlemler genelde pek sonuç vermiyor. Ama denemekte fayda var. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi klozette meydana geldiğinde genelde klozetin sökülmesi gerekir. Klozet tıkanıklıklarında çoğu zaman klozetin içine bir şey düşürülmüş ve pisliğin orada tıkanmaya neden olduğu atılan şeylerin gidip oraya takılması klozete müdahale gerektirir. Klozetin sökülmesi gerektiği durumlarda mutlaka bir profesyonelden yardım alın. Sökmeye çalışırken klozet taşına zarar verebilirsiniz. Yaptığınız bütün bu tuvalet gideri açma işlemleri işinize yaramadıysa robot ve kameralı sistemlerle hattınızdaki tıkanıklığı açtırmanız gerekir. 

 

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için çağırdığınız firmanın tıkanıklık konusunda uzman tıkanıklık açma işleminde gerekli ekipmanlara sahip olması gerekir. Gelen firmanın mutlak kameralı sistemi olmalıdır, Kamera ile tıkanıklık sonrası boruların içerisinde neyin tıkanıklığa neden olduğunu, boruların çalışma ömrünü ve en önemlisi tıkanıklığın tamamen açıldığını tespit etmek en önemli noktalardandır. Firmamızda bütün ekipmanlar ve malzemeler bulunmaktadır. Bütün ekiplerimizde kamera bulunmaktadır. Uzman ekiplerimizin yaptığı bütün işlemler firmamızın garantisi altındadır.

 

Puan Verin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]