Tıkanıklık Açma » İstanbul Pimaş Açma Servisi

İstanbul Pimaş Tıkanıklığı Açma Servisi

Bizim konumumuz ise gider tıkanıklıklarıdır. İnsanların günlük ihtiyaçlarının biride gider ihtiyacıdır. Bu tuvalet ihtiyacından tut çamaşır yıkama ihtiyacına kadar hepsi insanların gider ihtiyaçlarıdır. Gider borularına bilinçsizce atılan cisimler giderlerin tıkanmasına neden olur. Günümüzde hela taşı da denilen alaturka tuvalet taşları modernleşme kültürü ve genelde yaşlanan kişilerin tuvalet ihtiyacını karşılamak maksadı ile yerini klozetlere bırakmaya başlamıştır. Önceden nadir görülen tuvalet tıkanıklığı klozetlerin hayatımıza girdikten sonra artmaya başladığı gözlemlenmiştir. Evimizde bir tek tuvalet tıkanıklığı görülmez. Banyo ve mutfak tıkanıklığı da son yıllarda artmıştır.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Nasıl Tıkanır?Tuvalet neden tıkanır?Alaturka tuvalet tıkanıklığı çağ tuvaletleri olan alaturka tuvaletler kullanıcıları yıllarca tıkanıklık sorunuyla nadir karşılaşmıştır. Fakat bir hata yada bir cisim kaçması sonucu alaturka tuvaletler tekrar tekrar tıkanır. Evde kendi yöntemlerinizle tuvalet tıkanıklığını açmış olabilirsiniz. Ama açtığını sandığınız tıkanıklık sorununu ileriye ileriye yollayarak lokal bir tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirirsiniz. Bu tıkanıklık açma işlemi sizi bir süre idare edecek bir süre sonra tıkanmaya başlayacaktır. Tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri arasında son yıllarda zararını bilmeden alıp tuvalete dökülen kimyasallar da geçici tıkanıklık açıyor, fakat gider borularını eriterek yada delerek başka bir arızaya neden oluyor. Biz doğa tesisat olarak kesinlikle tuvalet tıkanıklık açma kimyasallarını müşterilerimize tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine firmamızın alaturka tuvalet tıkanıklığı açma makineleri ile tıkanıklık sorununu ortadan kaldırabilir, kamera ile tıkanıklığın nedenini ve sorunun tam olarak ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Tıkanıklığa Neden Unsurlar

Tıkanıklığa neden olan sorunları maddeler halinde aşağıda belirledik. Buyurun inceleyelim,Tuvalete bilinçsizce atılan cisimler inşaat harç atıkları  temizlik kovalarında unutulan bezler Gereksiz tuvalet kağıdı kullanımı çocukların sert cisim atması pedlerin veya bezlerin suda çözünmeyen maddelerin tuvalete atılan ıslak mendillerin tuvalete atılması yer süzgeci borularının boruya fazla itilmesi boruların içine başka bir boru saplanması bunlar ve daha fazlası sorunlar nedeniyle tuvaletler genelde tıkanır. Bu hususlara dikkat edildiği müddetçe tıkanık sorunu minimuma düşecektir.

Klozet Tıkanıklığı Açma Servisi

Klozet tıkanıklığı modern çağın bir yeniliği olan ve banyolarımıza estetik kazandıran klozetler vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir. Evde,işte,avmlerde veya kurumlarda günlük tuvalet ihtiyaçlarımızı karşılamak için bir alana yer verilir. Son zamanlarda hem hoş görünen hemde ortama uyum sağlayan klozetler bilinçsiz kullanım yüzünden tıkanır. Diğer tuvaletlere göre daha sık tıkanan klozetler genelde aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklıdır. Klozetlerin kendi içersindeki esleri gada denilen parça ile pvc hatta bağlantısı yapılır. Islak mendiller gada parçasının tırtıklı kısmına tutunarak orada toplanır klozetin tıkanmasına neden olur. Bazen gider borularındaki tıkanıklığın nedeni meyilsizlikte olabilir. Atılan tüm cisimler su içerisinde bekleyerek gelen tüm atıkları tutmakta filtre görevi görür. Boruda ters eğim yani meyilsizlik sürekli tikanmalara neden olur.

İlgili aramalar: robotla pimaş açma,tıkalı pimaş açma kimyasalı,tıkalı pimaş açma esenyurt,logar açma,pimaş açma makinası,pimaş açıcı kimyasallar,tuvalet açma,tıkalı boru açma teli

Puan Verin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]