Tıkanıklık Açma » İstanbul Tıkanıklık Servisi

 

Tıkanıklık açma konusunda uzman servis ekiplerimiz doğru ekipman ve kaliteli hizmet için bizi tercih etmelisiniz. İstanbul’da 3 şube ve Türkiye genelinde 4 bayimizle biz hizmet vermeye devam ediyoruz. Gerçek ISO 9001-2008 belgeli tesisat firmasıyız.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık sorunuyla herkes karşılaşabilir. Tuvalet tıkanıklığı ise tesisat sorularının en zor olanıdır. Bilinçsiz açma yöntemleri tuvalet tıkanıklığını daha büyük sorun hale getirerek, komşularınızın da zarar görmesine sebep olur. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi aslında profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Tıkanıklığa sebep olan etken boruların içerisinde zamanla oluşan tortular ve boruların yapımı esnasında eğimden dolayı oluşan hatalardır. Banyo ve mutfak tıkanıklığında da bu etkenler ele alınır.

Tıkanıklık Sorunu İle Başa Çıkamıyorsanız ? Bizi Arayın
Anadolu Yakası Mobil Hat : 
0553 690 90 68
Avrupa Yakası Mobil Hat : 
0553 690 90 67

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak tıkanıklığı açma için üretilen birçok kimyasal, tel ve açıcılar vardır. Mutfak tıkanıklığının asıl nedeni ise yağlanmadır. Mutfak borularında biriken yağlar borunun çapının küçülmesine ve su geçişi esnasında, boruda biriken yağların koparak tıkanmasına neden olur. Genelde bulaşık makinelerinde biriken yağlar bir kaç temizleme sonrası kalıp şeklini alır. Makine reklamlarında da gördüğümüz gibi makineler yağları yumruk büyüklüğünde biriktirdikten sonra gidere atar, bu yüzden mutfak tıkanıklıkları son yıllarda artmıştır. Mutfak tıkanıklıkları kimyasal lavabo açıcıları ile kesin olarak çözüme ulaşmaz. Mutfak tıkanıklığı açma konusunda robot cihazlar üretilmiştir. Kırmadan mutfak tıkanıklığı açma ve tıkanıklık sorunundan kesin kurtulmak için profesyonel yardım almanızı tavsiye ederim.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Kimyasalı

Tuvalet tıkanıklığı açma hususunda tıkalı tuvaletin kimyasallarla açılabileceğini söyleyebilirim. Fakat tuvalet tıkanıkları sizin nalburlardan veya marketlerden aldığınız kimyasal açıcılarla açılmaz. Bunun için üretilen tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı vardır. Firmalar dışında satın almanız mümkün değildir. Tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı, robotla müdahale edilen fakat tam anamı ile açılmayan tıkanıklıklar için özel üretilmiştir. Robotla tıkanıklık açma işleminden sonra tuvalet tıkanıklığı açılmadıysa, tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı gidere dökülür. Bu kimyasal pvc borulara herhangi bir zarar vermez. Tıkalı bölgeye nüfuz eden kimyasal tıkanıklığı 3 dakikada tamamen açar.

Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo giderlerinin tıkanması zor gibi gözükse de başına gelenler bilir. Bazen saç kıllarından, bazen kireç ve tortulardan dolayı kolaylıkla tıkanır. Banyo tıkanıklığı açma sandığımız kadar zor bir işlem değildir. Kendi bildiğiniz yöntemlerle de açılabilir.

Banyo gideri tıkanıklığı açma ileri bir boyutta ise sizin açmanız mümkün olmaz. Banyo giderinin süzgeçleri olmalıdır. Banyonuzda küvet kullanıyorsanız, küvet gideri tıkanıklığı var ise açmak için kesinlikle sökmeyin. Söktüğünüz takdirde alt kısımındaki contasının ayarı bozulur. Küvet giderinin contası sızdırmaya karşı olduğu için herhangi bir müdahalede alt kata su kaçağına neden olur. Küvet tıkanıklıklarını lavabo açıcılar ve pompalar ile açmak en doğru olanıdır. Banyonuz da duşa kabin var ise duşa kabin tıkanıklığını sizin açmanız mümkün değildir. Uzman yardımı almanızda fayda var. Duşa kabin tıkanıklığı açma robot cihazlar kullanılarak açılmalı ve ardından hattın içerisine kameralı sistem ile bakılmalıdır.

Banyo gideriniz yer süzgeci ise kendi yöntemlerinizi kullandınız yinede açılmadıysa, buna kesin çözüm yine bu cihazdır. Tıkanıklık açma robotu herhangi bir boruya zarar vermeden tıkalı olan yere ulaşır. Tıkanıklık sorununun ana kaynağını bulup içersin de hem titreşim hemde sarma yaparak tıkayan cismi alır getirir.

 

Puan Verin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]