Avcılar Mutfak ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Avcılar Mutfak ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Mutfaktaki giderlerin veya tuvaletlerin tıkanması evinizdeki güzel havayı bozabilir. Özellikle tuvalet taşkını olması durumunda pis koku ve sağlıksız ortam oluşması kaçınılmazdır. Bu sorunları aşmak ve sürekli tıkanan tuvaletin rahatlıkla çekiş yapabilmesini sağlamak için siz de Avcılar mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisimizden hizmet alabilirsiniz. Ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelecek ve tıkalı olan tesisata müdahale edecektir. Tıkalı olan kısmın tespitini yapmak için de son teknoloji cihazlar kullanan firmamız kırmadan tıkalı noktayı belirliyor. Sonrasında ise müdahale işlemine geçiliyor.

 0212 690 90 69 0553 690 90 67

Mutfak ve Tuvalet Giderlerinin Tıkanmaması İçin Bunlara Dikkat

Öncelikle tıkalı giderlerin oluşmasının temel sebebi yabancı maddelerdir. Çözünmeyen ve tesisatı tıkayacak katı atıklar tuvaletlerin ve lavaboların tıkanmasına neden olabilir. Plastik atıklar, kâğıt atıklar, poşet gibi atıklar tuvaletlerin tıkanmasına neden olur. Mutfak giderlerinin tıkanmasına ise yemek artıkları, sebze parçaları ve çay artıkları sebep olur. Bu atıkları giderlere atmazsanız tıkanıklık sorunu ile de karşılaşmazsınız. Eğer siz de tıkanıklıktan yana dert yanıyorsanız firmamızdan üstün bir hizmet alabilir, tıkanıklıklarınızı giderebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tıkanıklıklar Nasıl Giderilir?

Tıkanıklıklar Avcılar mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz ile kısa sürede giderilir. Yapılan işlem tıkanıklık boyutuna göre farklı olmaktadır. Bu yüzden öncelikle tespit işlemi yapılır. Eğer tıkalı olan tesisatın doluluk oranı yüksek ise bu noktanın kırılması gerekebilir. Daha az dolu olan kısımlarda ise kimyasal çözücüler işe yaracaktır.

 

Son Teknoloji Cihazlar İle Kısa Sürede Tıkanıklıklar Gideriliyor!

Kameralı cihazlar ile tıkalı olan tesisat kontrol ediliyor ve noktasal tespit yapılıyor. Biriken kalıntıların boyutun göre buraya kimyasal uygulamalar yapılıyor. Eğer çözüm alınamaz ise tesisat kırılıyor ve değiştiriliyor. Bu sayede tuvaletin veya lavabonun tıkanması kalıcı olarak ortadan kaldırılıyor. Siz de firmamızdan kaliteli bir hizmet alabilir, son derece tecrübeli ustalarımız sayesinde sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. İletişim bilgilerimizden Avcılar servisimize ulaşabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında birçok noktada hizmet veren firmamızdan hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. Sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Puan Verin
[Toplam: 5 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.