Avcılar Petek Temizleme Servisi

Uzun yıllar boyunca Avcılar ilçesine güvenli hizmet sunan firmamız, internet üzerinden de Avcılar halkına ulaşmayı hedeflemiştir. Kış aylarında genellikle ihtiyaç duyulan eylemlerden biride petek temizliği ve kombi bakımıdır. Kışın konforlu ve kaliteli ısınmak herkesin ihtiyacıdır. Size Avcılarda petek temizleme servisi hizmeti sağlayacak bir kurum lazımsa bir telefonla en güvenli servisimiz kapınızda… Avcılar petek temizleme servisi olarak ne tür avantajlar sunmaktayız ? buyrun hep birlikte görelim.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Avcılar petek temizleme servisi ne iş yapar?

Yıllarca içerisinde kir,pas ve kurum biriken kalorifer petekleri artık ısınmamaya başlar. Kombinin ısı ayarı yüksek dahi olsa da ısınmayı olumsuz etkileyen faktörler (petek çamuru) yüzünden doğru ısı derecesi peteklere ulaşmaz. Bu da yüksek doğalgaz faturası ödemenize ve kombi içerisinde çalışan aksamın bozulma riskinin artmasına neden olur. Her yıl kombi bakımı yapılması gibi her iki yılda birde petek temizliği yapılması şarttır. Biz Avcılar petek temizleme servisi olarak ısınmayan peteklerin içerisindeki çamurlaşmış birikintileri temizleyerek ilk günkü ısıya kavuşmanızı sağlıyoruz. Avcıların tüm ilçelerine servisimiz var olup dileyene aynı gün randevu imkanı sunuyoruz. Son sistem makinelerle petekleri sökmeden, etrafı kirletmeden profesyonel çalışma prensibimiz ile rahat bir kış geçirmenize yardımcı oluyoruz. Üstelik temizlik sonrası gelecek faturalarınızda ki düşük bedellerden tasarruf etmiş olacaksınız.

Petek temizliği ne zaman yapılır ?

Petek temizliği genellikle kış aylarının başlarında yapılmalıdır. Doğru ısınma için peteklerin temizlenmeye ihtiyacı vardır. Peki hangi durumlarda petekler temizlenir ? inceleyelim;

 • Peteklerin üstü sıcak altı soğuksa
 • Petekler kombiden açılan ısı derecesinde yanmıyorsa
 • Petekler ısıtmıyorsa
 • Kombi sesli çalışıyorsa
 • Peteklerin vanaları akıtıyorsa
 • Peteklerin içerisinden sesler geliyorsa

Peteklerde ters bağlantı olmadığı sürece peteklerin temizlenmesi durumunda yanmaması imkansızdır. Avcılar petek temizleme servisi olarak petek temizliği sonrasında bu tip arızalı petekleri tespit eder, yetkili kişilere iletiriz.

 1. Avcılar Merkez Mahallesi Petek Temizliği
 2. Ambarlı Mahallesi Petek Temizliği
 3. Cihangir Mahallesi Petek Temizliği
 4. Gümüşpala Mahallesi Petek Temizliği
 5. Denizköşkler Mahallesi Petek Temizliği
 6. Üniversite Mahallesi Petek Temizliği
 7. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Petek Temizliği
 8. Firuzköy Mahallesi Petek Temizliği
 9. Tahtakale Mahallesi Petek Temizliği
 10. Yeşilkent Mahallesi Petek Temizliği

Tüm mahallelere her gün en güvenilir hizmeti biz vermekteyiz. Avcılar halkına özel kampanyalı fiyatlarımız için bizi arayın. Avcılar Petek Temizleme Servisi: Doğa Tesisat

 

Puan Verin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

1 Yorum

 1. Demirdöküm petekler var evimde
  Eski nesil
  Denizköşkler Dr. Sadık Ahmet Cad. No 62/8
  uzun süre üzmirdeydim yeni geldim. Kombiyi yaktım, eskisi gibi ısıtmıyor.
  Bieşey yapılabilirmi.

  Atilla Öksüz
  0506 418 35 00

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.