Bağcılar Petek Temizleme Servisi

Bağcılar petek temizleme servisi, peteklerde biriken tortular zamanla çamurlaşarak katı bir hal alır. Bu çamur peteklerdeki dolaşımı yavaşlatarak peteklerin düzgün çalışmasına engel olur. Petek çamuru olarak bilinen bu katılaşmış madde ısınmayı olumsuz yönde etkileyerek, kombi/kazanın arızalanmasına neden olur. Ayrıca ısınmak için kombinizin ısı ayarını yükseltince de ay sonunda doğalgaz faturanızda artış yaşarsınız. Tam burada devreye biz giriyoruz. Yüksek fatura ödemeye son. Bağcılarda hizmet veren firmamız siz halkımızı düşünerek sizleri bu kışta her kış olduğu gibi kaliteli ısınmaya davet ediyor.

Bağcılarda petek temizleme firması olarak bilinen ve yaygın olarak tüm İstanbul’a kaliteli hizmeti güvenle sunan bir firma profiline sahibiz. Kadromuz tesisat alanında yeterlilik belgesine sahip en önemlisi tam bir esnaf olarak yetişmiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Bağcılar petek temizleme servisi olarak tam 20 yıllık bir geçmişe sahibiz. Başta yeni mahalle,demirkapı mahallesi,sancaktepe mahallesi,yavuz selim mahallesi ve tüm mahallelere aynı gün servis imkanı sunuyoruz.

Farkımız nedir ?

Lider petek üreticilerinin tavsiye ettiği düzende çalışma prensibine uyum gösteririz. Ayrıca peteklere hiç bir zararı olmayan tamamen hijyenik ve peteklerin içini pırıl pırıl eden bir sistem ile petekleriniz temizlemekteyiz. Sektörde kimyasal kullanılmadan yapılan petek temizliğinin mucidiyiz. Nasıl olur demeyin, internet üzerinden kimyasalsız petek temizliği diye aradığınızda karşınıza çıkan ilk sonuç bile bize aittir. Kimyasalsız petek temizliği Bağcılar halkına çok özel fiyatlarla yapılmaktadır.

Kimyasalsız petek temizliği nedir ?

Çok fazla detaya girmeden kısa ve öz akla yatan bilgileri sizinle paylaşayım. Petek temizliği için kullanılan kimyasallar bir süre sonra peteklerde delinmelere, kombilerde tıkanmalara, tesisat borularında patlamalara neden olur. Bağcılarda ilaçlı petek temizliği yapan firmalar genellikle müşterileriyle aralarında sorun yaşarlar. Sizin temizleniyor sandığınız peteğin içindeki suyu motorlu bir hazneye bağlarlar ve içersine kimyasal solüsyonları ekleyerek temizlerler. Aslında kirli suyu devir daim yaparak bu işlem yapılır. Kimyasal ürün tamamen çözünmediği zaman ısınında etkisiyle aşınmalara ve daha sonra patlamalara neden olur.

Kimyasal kullanılmadan yapılan petek temizliği ise sistemden sadece titreşim ve su geçtiği için peteklerinize ve kombinize zarar vermez. Tamamen sorunsuz çalışma sağlayan bu sistem ilaçlı temizliğe göre büyük oranda daha çok temizler. Sistemde bir ters bağlantı yada düzgün çalışmayan bir aksam yok ise petekler temizlendikten sonra doğru ısıda çalışır. Sizde yeteri kadar açarak hem ısınırsınız hemde faturadan tasarruf edersiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bağcılar Petek Temizleme Servisi Doğa Tesisat

Bize ulaşmak ve randevu almak için üst kısımda bulunan arama butonunu tıklayarak çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. En kaliteli hizmeti ilk günkü güvenle sağlıyoruz.

Site arananlar: bağcılar petek temizleme,bağcılar petek temizleme servisi,petek temizleme bağcılar bayisi,bağcılarda petek temizleyen firma,bağcılarda petek temizleme servisi

Puan Verin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.