Banyo Su Sızıntısı Tamiri

Banyo Su Sızıntısı Tamiri

Banyodan su sızmasının farklı birçok nedeni vardır. Bu sızıntının sebebi hızlı bir şekilde tespit edilmeli ve sonrasında ise buraya müdahale edilmelidir. Banyo su sızıntısı tamiri işlemine geçilmeden önce düzgün bir şekilde kaçak tespiti yapılması gerekiyor. Bazı mahalle tesisatçıları tüm tesisatı kırarak kaçağı bulurken firmamız profesyonel cihazlar ile kırmadan dökmeden kaçağı buluyor. Bu ise sizin için büyük avantaj oluşturacaktır. Sadece kaçağın olduğu noktanın açılması ile onarım işlemine geçiliyor. Siz de firmamızdan destek alarak bu sorunu profesyonel metotlar ile halledebilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz sorunu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacaktır.

Sızıntıya Neden Olan Nokta Nerede Olabilir?

Sızıntıya neden olan nokta farklı birçok yer olabilir. Bunlardan ilki klozettir. Klozetin gider borularındaki ufak çatlaklar veya farklı oyuklar banyo su sızıntısı tamiri işlemi gerektirebilir. Diğer bir yer ise duşa kabin dir. Duşa kabin gideri düzgün şekilde monte edilmediği takdirde sızıntılara yol açacaktır. Başka bir sızıntı yapabilecek nokta ise temiz su tesisatıdır. Temiz su tesisatındaki çatlaklar ve yarıklar da su sızıntısına neden olur. Tüm bu sıkıntıların giderilmesi için özel hizmet almak gerekiyor. Profesyonel ekibimiz profesyonel metotlar ile kaçağınızı tespit ediyor ve banyo su sızıntısı sorununuzu çözüyor.

Tespit İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Tespit işlemi 3 tip cihaz ile yapılmaktadır. Bunlardan ilki kameralı cihazlardır. Ucunda farklı tipte ve boyutta kamera barındıran bu cihazlar kaçağın noktasal tespitinde önem taşıyan cihazlardır. Tesisat içerisinde gezen kamera ile tesisatınızdaki kaçak tespit edilmektedir. Sonar sistemler ise dinleme üzerine dayalı bir çalışma prensibine sahiptir. Tesisattaki kaçağı suyun sesinin değiştiği noktayı tespit ederek bulan bu cihazlar da firmamızın bünyesinde yer alıyor.

Profesyonel Destek İçin Bizi Arayın!

Profesyonel destek almak ve farklı tip cihazlardan yararlanarak kaçak tespiti yaptırmak için siz de firmamızı arayabilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz sorunu çözecek ve size sağlıklı tesisat sunacaktır. Banyo su sızıntısı sorununu çözmek için siz de hemen iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Ekiplerimiz hızlıca adresinize gelecek ve soruna müdahale edecektir.

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.