Banyo Tavanından Su Damlaması

Banyo Tavanından Su Damlaması

Banyonun tavanından su damlaması, banyo duvarından su çıkması gibi sorunlar günümüzde herkesin yaşayabileceği sorunlardan birisidir. Bu sorunun hızlı bir şekilde giderilmesi önem taşıyor. Aksi durumda duvarda küflenme ve rutubet başlayacak, sağlıksız bir ortam oluşacaktır. Banyo tavanından su damlaması birçok farklı sebepten olabilir. Bu sebepler iyice araştırıldıktan sonra sorunun giderilmesi için çalışma metodu belirlenebilir. Kaçağın tespiti ve sonrasında ise onarımı ile problem ortadan kaldırılabilir.

Su Damlamasının Sebepleri

Su damlamasının birçok sebebi vardır. Tavandan damlayan suya genel olarak üst dairenin tesisatı sebep olur. Örnek vermek gerekirse üst dairenin temiz su tesisatındaki bir sızıntı suyun duvarda birikmesine yol açar. Bu birikinti ise suyun alt dairenin tavanından çıkmasına yol açar. Temiz su tesisatında ortaya çıkan bu sorunun onarılması, tavandan akan suyu engelleyecektir. Başka bir sebep ise kanalizasyon giderleridir. Bu giderlerin tıkalı olması durumunda duşa kabin gideri, tuvalet gideri ve lavabo gideri düzgün çalışmayacaktır. Sonucunda ise su birikmesi olacak ve sızıntılar başlayacaktır. Aynı şekilde pis su tesisatındaki kaçaklar da bu probleme yol açabilir.

Tespit Ve Onarım İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Tespit ve onarım işlemleri özel cihazlar ile yapıldığı takdirde başarılı olacaktır. Siz de firmamızdan alacağınız hizmet ile bunu başarabilirsiniz. Kaçakları evde de tespit etmek mümkündür. Fakat bu yol ile sadece kaçağın olduğu anlaşılabilir. Noktasal olarak nerede olduğu tespit edilemez. Noktasal tespit sadece özel cihazlar ile yapılabilir. Kameralı, dinleme üzerine dayalı ve nem miktarına göre ölçüm yapan cihazlar ile kaçağı buldurmak çok daha mantıklıdır. Siz de bu yöntemleri tercih ederek zaman ve maddiyat açısından avantaj yakalayabilirsiniz.

Profesyonel Kaçak Tespiti Hizmeti

Firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ile hizmet sunuyor. Özel cihazlarımız ve bunları kullanma konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile size profesyonel destek sunuyoruz. Hemen siz de firmamızı arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. En yakın servisimiz adresinize gelecek ve sorunu giderecektir. Daha detaylı bilgi için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu deneyim, son teknoloji cihazlar ve geniş servis ağımız ile hizmetinizdeyiz.

Puan Verin
[Toplam: 6 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.