Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları ufak sorunlar gibi gözükse de ilerleyen süreçlerde can sıkıcı bir hal alabilir. İlk olarak sızıntı şeklinde başlayan kaçaklar gözle görülebilir boyuta geldiğinde her şey için çok geç olabilir. Kaçak büyüdükten sonra duvarlardan su çıkması, alt dairenin tavanında su akıntısının oluşması ve duvarların nemlenmesi kaçınılmaz olacaktır. Bu yüzden kaçakların erkenden tespit edilmesi, onarılması gerekiyor. Bayrampaşa su kaçağı tespiti servisi olarak son teknoloji cihazlar ile kaçak tespiti yapıyoruz. Bu sayede noktasal olarak kaçağınızı buluyor ve müdahale işlemine geçiyoruz.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Bayrampaşa Su Kaçaklarını Cihazla Tespit Ediyoruz

Kameralı, ses ile çalışan ve nemi ölçen kaçak tespit cihazları bulunmaktadır. Rothenberg, Trotec, Ridgid gibi cihazlar ile kaçaklar dakikalar içerisinde tespit ediliyor. Her cihazın farklı bir özelliği ve önemli avantajı bulunmaktadır. Rothenberg gözlem kameralı cihaz ile tesisatın en uç noktalarına kadar göz ile kontrol yapılabilir. Kameralar farklı boyutlarda olduğu için her tesisat kamera ile incelenebilir. Diğer bir model olan Trotec kameralı kaçak tespit cihazı ise termal olarak kaçakları tespit eder. Sıcaklık farklarından yararlanarak tüm kaçaklarınızı tespit eder. Ses ile çalışan cihazlar ise suyun sesinin değiştiği noktayı göstererek kaçağın belirlenmesini sağlıyor. Dış sesleri en aza indiren bu cihazlar ile sadece suyun akış sesine odaklanmanız mümkündür.

Tesisatın Tümüne Zarar Vermeden İşlemler Gerçekleştirilir

Firmamız son teknolojiye sahip kaçak tespit cihazları ile dakikalar içerisinde kaçakları tespit ediyor. Bayrampaşa su kaçağı tespiti servisi olarak 30 dakika kadar kısa sürede kaçağı tespit ediyor ve müdahale işlemine geçiyoruz. Daha detaylı bilgi almak için siz de firmamızı arayabilir, size en yakın servisimizi çağırabilirsiniz. Kaçak tespiti yaptırarak faturalarınız da ciddi düşüşler elde etmeniz mümkündür. Ayrıca kaçak tespiti ile ilerleyen dönemlerde ortaya çıkacak çok büyük maddi külfetli işlerden de kurtulabilirsiniz. Sağlıklı bir tesisata kavuşabilir, boş yere yüksek fatura ödemekten kurtulabilirsiniz. Firmamızın sunduğu farklı tesisat hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Kaçak tespitine ek olarak tıkanıklık açma, petek temizliği gibi profesyonel hizmetler de sunuyoruz. İstanbul içi aynı gün servis imkânı ile sorunlarınızı hızlı bir şekilde hallettirebilirsiniz.

 

Puan Verin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.