Beykoz Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı farklı birçok sebepten dolayı ortaya çıkabilir. Genel olarak binanın eski olması ve tesisatın yıpranması bu soruna yol açar. Fakat başka özel durumlar da olabilir. Örneğin tesisattaki tıkanıklıklar zamanla borulara binecek olan su yükünü artıracaktır. Bu ise yine tesisatın zarar görmesine ve kaçakların başlamasına neden olur. Diğer bir sorun ise yanlış işçiliktir. Yanlış işçilik sebebiyle tesisatta su düzgün ilerleyemez. Sonucunda boruların çatlamasına ve yıpranmasına, kısa sürede patlamasına sebep olur. Bu ise kaçakların oluşumuna davetiye çıkarır. Siz de Beykoz su kaçağı tespiti servisimizden randevu talep ederek bu kaçakların tespit edilmesini sağlayabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde oluşabilecek ciddi sorunlar bu yol ile ortadan kalkacaktır.

0216 610 06 16 0553 690 90 67

Evde Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Evde su kaçağı tespiti yapmanın basit yolları vardır. Ana vanayı kapatarak işe başlayabilirsiniz. Daireye giren ana vanayı kapattıktan sonra eğer su saati halen dönüyorsa dairede kaçak vardır. Fakat her zaman kaçağı böyle tespit etmek mümkün olmayabilir. Bazı kaçaklar dakikalarca beklense de saatte 1 metreküp tüketim göstermeyecektir. Bu ise tespitini imkânsız yapacaktır. Tespit edilemeyen kaçak ise beklenmedik bir anda büyüyerek tesisatın zarar görmesine, masrafların artmasına neden olur. Siz de bu sorunları yaşamamak için Beykoz su kaçağı tespiti servisimizden hizmet alabilirsiniz. Özel cihazlar ile en ufak sızıntıyı dahi dakikalar içeresinde tespit ediyoruz.

Kesin Olarak Kaçağın Tespit Edilmesi Nasıl Gerçekleştirilir?

Kaçağı kesin olarak tespit etmek için birkaç farklı cihaz kullanıyoruz. Bu cihazlar kaçağın nerede olduğunu noktasal olarak gösteriyor. Bu sayede gözle görülmeyen kaçakları bile rahatlıkla bulabiliyoruz. Tesisatın durumuna göre bu cihazlar kameralı, neme dayalı veya ses şiddetine göre sonuçlar veren modeller olabilmektedir. Net sonuçlar almak için bazı durumlarda tüm cihazlar da kullanılmaktadır. Kaçak tespiti ortama 30 dakika sürmektedir. Siz de iletişim bilgilerimizi arayarak randevu talep edebilirsiniz. İstanbul içi aynı gün gelen ekiplerimiz kaçağını tespit edecek ve kısa sürede sorununuzu çözüme kavuşturacaktır. Tesisatınızın tamiratı yapılarak bir daha kaçak olmaması için gerekli önlemler ekiplerimizce alınacaktır.

 

Puan Verin
[Toplam: 5 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.