Çatalca Su Tesisatçısı

Çatalca Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı birçok alanda ihtiyaç duyulan meslek gruplarındandır. Düzgün bir şekilde yapılmayan tesisatlar bu ihtiyacı ortaya çıkarabilir. Tesisat problemleri, yeni tesisat yapılması ve borulama işlemleri tesisatçıya ihtiyaç duymanıza sebep olur. Eğer sizin de bu tarz problemleriniz var ise Çatalca su tesisatçısı servisimizden hizmet alabilirsiniz. Dakikalar içerisinde adresinize gelecek olan servisimiz tesisat problemlerini çözecektir. İstanbul içi aynı gün servis hizmeti sunuyoruz. Bu ise işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize imkân veriyor.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Su Tesisatçısı Firmamız Tarafından Sunulan Hizmetler

Firmamız farklı birçok hizmet sunuyor. Bu hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

  • Su tesisatının sıfırdan yapılması, borulama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
  • Su tesisatındaki tıkanıklıkların giderilmesini sağlıyoruz.
  • Kaçak tespiti ve sonrasında kaçakların onarımı hizmeti sunuyoruz.
  • Petek temizliği hizmeti sunuyoruz.
  • Her türlü armatür ve dolabın montajı hizmetini sunuyoruz.

Siz de yukarıda yer alan hizmetlerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Her konuda uzmanlaşmış olan ekiplerimiz ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı verecektir.

Petek Temizliği ve Tıkanıklık Açma Servisi

Peteklerin temizlenmesi kış aylarında ısınamayanlar için önem taşıyan bir konudur. Peteklerin içerisinde biriken kir zamanla su akışını zorlaştırıyor. Bu ise sıcak suyun kısa sürede soğumasına neden olmaktadır. Soğuyan su sebebiyle petek yeterince ısınamamaktır. Ayrıca çok fazla soğuyan suyu ısıtmak için kombi de yüksek tüketim değerlerine ulaşmakta, daha çok çalışmaktadır. Beraberinde ise verimsiz ısınma durumu ortaya çıkıyor. Yüksek faturalar ödenmesine rağmen ısınmak mümkün olmuyor. Bu yüzden Çatalca su tesisatçısı servisimizden petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmeti almak önem taşıyor. Petek ve tıkanıklık sorunlarınızı bu yol ile kısa sürede çözebilirsiniz.

Hızlı, Güvenilir, Kaliteli Hizmet

Firmamız hızlı ve kaliteli bir hizmet sunuyor. Gün içerisinde adresinize gelen ekiplerimiz son teknoloji cihazlar ile eğer kaçak tespiti yapılacaksa kaçağı, tıkanıklık tespiti yapılacaksa tıkanıklığı belirliyor ve müdahale ediyor. Firmamızdan alacağınız hizmet ile hızlı ve güvenilir bir tesisat işlemi yaptırabilirsiniz. Sonucunda ise uzun yıllar dayanacak tesisata kavuşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için firmamızın sabit hatlarını arayabilir, randevu talebinde bulunabilir ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.