Duvar Kırmadan Su Tesisatı Tamiri

Duvar Kırmadan Su Tesisatı Tamiri

Genel olarak eski sistem çalışan tesisatçılar kaçağı tespit etmek için tüm duvarı kırar. Bu ise hem zaman alır hem de tesisata zarar verebilir. Normalde kaçak olmayan yerde kırmadan dolayı kaçak başlayabilir. Sonunda ise hem zaman kaybı hem de maddi kayıp ortaya çıkacaktır. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak özel cihazlar ile kaçak tespiti yapılasını sağlayabilirsiniz. Özel cihaz ile dakikalar içinde yapılan kaçak tespiti sonrasında ise onarımı ile en az masrafla kaçakları giderebilirsiniz. Firmamızın sunmuş olduğu profesyonel bir hizmet olan duvar kırmadan su tesisatı tamiri işlemleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamızı tercih ederek siz de başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Noktasal Kaçak Tespiti Neden Önemlidir?

Noktasal kaçak tespiti oldukça önemli bir konudur. Bunu önemli yapan ise zaman ve maddiyattır. Kaçak tespiti noktasal yapılmadığı takdirde tüm tesisatın açılması gerekecektir. Zaman açısından oldukça uzun sürecek bir işlem olan tüm tesisatın açılması işlemi aynı zamanda maddi açıdan da sizi zorlayabilir. Tüm tesisatın, duvarın ve bazı durumlarda fayansların kırılması sonrasında işlem tamamlanınca yeniden tesisat üstünün kapatılmasını zorlaştıracaktır. Fakat noktasal kaçak tespiti ile bu sorunlar ortadan kaldırılıyor. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak tüm sorunları yok edebilir, noktasal kaçak tespiti yaptırabilirsiniz.

Kameralı Cihazlar İle Kırmadan Kaçak Tespiti

Kameralı cihazlar ile herhangi bir yeri kırmadan kaçak tespiti yapıyoruz. Tesisat içerisinde gezen kameralar kaçağa neden olan noktayı tespit eder. Sızıntı halinde ortaya çıkan kaçakları noktasal olarak tespit eden kamera sayesinde sadece bu noktaya müdahale yapılır. Duvarın hiç kırılmamasını istiyorsanız bu durumda tıkayıcı ilaçlar da kullanılmaktadır. Pis su tesisatında ve kalorifer tesisatındaki tıkanıklıkları genel olarak ilaçlı tıkayıcılar ile gidermek mümkündür. Bu tıkayıcılar tesisata dökülür. Sızıntıya neden olan noktaya yapışan ilaç tesisatın bu noktasından dışarıya su çıkışını engeller. Sonucunda ise tıkanıklık yok edilecektir. Siz de firmamızdan profesyonel destek almak için hemen iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Kısa süre içerisinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz sorunu ortadan kaldıracak ve kaçağı giderecektir.

Puan Verin
[Toplam: 9 Ortalama: 4.9]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.