Fayanslarda Su Sızıntısı

Fayanslarda Su Sızıntısı

Fayanslarda Su Sızıntısı,Su sızıntıları birçok eski tesisatın ortaya çıkaracağı sorunların başında geliyor. Eğer tesisat eski ve yıpranmışsa zamanla sızıntılara yol açabilir. Bu sızıntılar kimi zaman gözle görülebilirken bazı zamanlarda ise gözle görülemez. Gözle görülemeyen kaçaklar ve sızıntılar ise istenmeyen sonuçlara, yüksek su faturalarına neden olur. Kullanmadığınız halde suya para ödemek istemiyorsanız siz de bu kaçakları tespit ettirmeli ve sorunu çözmelisiniz. Gözle görülen kaçaklar ise içinde birkaç gruba ayrılabilir. Temiz su tesisatından kaynaklanan sızıntılar, pis su tesisatındankaynaklanan kaçaklar gibi birçok kaçak türü mevcuttur. Bu iki kaçak türünün de ortak bir noktası ise fayanslardan sızıntıdır. Tuvalet ve banyo fayanslarından pis su sızabilir. Aynı şekilde mutfak fayanslarından ise temiz su tesisatı sızıntı yapabilir. Sonuçta her türlü bu kaçakların giderilmesi gerekiyor. Fayanslarda su sızıntısı ise onarımı açısından biraz zahmetlidir. Bu yüzden profesyonel destek şarttır.

Su Sızıntısına Neden Olan Nokta Nasıl Tespit Edilir?

Kaçak tespiti fayans altında olan kaçağın bulunması ile tamamlanır. Bu işlemi yapmak ise özel cihazlar gerektirir. Eğer özel cihazları olmayan kişilerden bu hizmeti alırsanız tüm fayansları kırarak tesisatı açmak isteyeceklerdir. Bu ise zaman ve maddiyat açısından sizi zora sokabilir. Bunun yerine özel cihazları olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızda farklı tür cihazlar mevcuttur. Sonar sistemler ile kaçağı dinleyerek buluyoruz. Kaçağın olduğu noktayı bularak sadece buranın açılmasını sağlıyor. Aynı şekilde kameralı kaçak tespit cihazlar ile de kaçak tespiti yapmaktayız. Yine noktasal olarak yapılan bu kaçak tespiti ile kalıcı çözüm üretmeniz ve kaçağı rahatlıkla bulmanız da mümkündür.

Profesyonel Destek İçin Bizi Arayın!

Firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ile hizmet sunuyor. Kaçakları son teknoloji cihazlarımız ile buluyoruz. Noktasal kaçak tespiti yaptığımız için herhangi bir yerin kırılmasına da gerek kalmıyor. Noktasal tespitin ardından onarım işlemi de noktasal yapılıyor. Tesisatın sadece kaçağı olan noktasına müdahale ediliyor. Siz de hemen firmamızı arayın ve profesyonel destek için randevu alın. Kısa süre içerisinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz problemi çözecek ve size sağlıklı tesisat sunacaktır.

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.