Kaçak Giderici Kimyasal

Kaçak Giderici Kimyasal

Kaçaklar farklı tesisat borularında ortaya çıkabilir. Bu sorun eğer çözülmez ise büyük sorunlar baş gösterecektir. Bazı kaçaklar temiz su tesisatında ortaya çıkabilir. Temiz su tesisatındaki kaçak sebebiyle su faturanız yükselecektir. Aslında kullanmadığınız suya fazladan para ödemeniz gerekebilir. Diğer bir tesisat ise kanalizasyon ve pis su giderleridir. Lavabo giderinde, tuvalet giderinde veya ana hatlarda ortaya çıkan bir kaçak ise pis suyun dairenize dolmasına neden olur. Bu durumda ciddi anlamda sıkıntılara yol açar. Diğer bir kaçak gözüken alan ise kalorifer tesisatıdır. Kalorifer tesisatındaki kaçaklar ise kombinin çalışmamasına ve ısınamama sorununa yol açar. Tüm bu kaçakların bir takım çözüm yolları vardır. Kaçak giderici kimyasal ise kalorifer tesisatındaki kaçakların giderilmesi için basit ve etkili bir yöntemdir.

Kaçak Giderici Kimyasalın Çalışma Prensibi

Kaçak giderici kimyasalın çalışma prensibi tesisat içerisinde ilerleyerek kaçak olan yere yapışması ve burada kristalize olarak çok sert bir yapıya ulaşmasıdır. Bu yol ile tıkanıklar ortadan kaldırılır. Siz de firmamızın yetkili servislerinden bu hizmeti isteyebilirsiniz. Kaçak giderici kimyasal her türlü tesisatta kullanılamaz. Temiz su ve pis su tesisatındaki kaçaklar için farklı çözümler denenebilir fakat kimyasal ilaç ile kaçak giderme mümkün değildir. Bu kaçak giderme yöntemi genel olarak kalorifer tesisatındaki kaçakları gidermeye yarıyor.

Kalorifer Tesisatındaki Kaçak İçin İlaçlı Çözümler

Kalorifer tesisatınızdaki kaçak kombinizin basınç kaybı yaşamasına ve çalışmamasına neden olur. Bu durumda kaçak giderici kimyasal ilaç etkili bir çözüm olacaktır. Kaçak giderici kimyasal kalorifer tesisatına dökülür ve içerisinde su ile devir daim yapması sağlanır. Belirli bir süre sonra kaçak giderilecektir. Bu işlemler kombi su basıncı sabit kalıncaya kadar devam etmelidir. Aksi takdirde kaçak giderilemez ve problem aynı şekilde devam eder.

Profesyonel Destek İçin Bizi Arayın!

Siz de profesyonel destek almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Kaçak giderici ilaçların kullanımı oldukça önemlidir. Eğer düzgün ilaçlar doğru şekilde kullanılmaz ise bu kimyasal ilaçlar tesisata zarar verebilir. Kombinizin farklı noktalarında problemler yaşanmasına neden olabilir. Bu yüzden mutlaka profesyonel destek almak gerekiyor.

Puan Verin
[Toplam: 6 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.