Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları özellikle eski tesisatın ortaya çıkardığı ciddi bir sorundur. İnsanlar için çok büyük sorun olarak gözükmese de her türlü kaçak ciddi bir sorun anlamına geliyor. Tesisat üzerinde en ufak iğne ucu kadar bir kaçak bile büyüyerek ciddi sorunlara yol açabilir. Bu yüzden kaçak tespiti yaptırılması gereklidir. Kaçak olup olduğunu anlamak zor olduğu için belirli periyotlar ile kaçak tespiti hizmeti almak da önem taşıyor. Bu sayede erkenden sorunu gözlemleyebilir ve erken müdahale gerçekleştirebilirsiniz. Kadıköy su kaçağı tespiti servisi olarak sizlere daha iyi hizmet vermek için uğraşıyoruz. Kısa sürede kaçaklarınızı tespit ederek onarım işlemlerine başlıyoruz.

0216 610 06 16 0553 690 90 67

Su Kaçağı Tespit Yöntemleri

Su kaçağı tespiti için birçok yöntem vardır. Siz kendiniz evde kaçağınızı tespit etmek istiyorsanız ana vananızı kapatarak saate bakmanız yeterlidir. Eğer vana kapalı olduğu halde su saati dönüyor ise tesisatta kaçak var demektir. Fakat her kaçak bu kadar belirgin olmayabilir. Bazı kaçaklar o kadar küçüktür ki dakikalar geçtikten sonra ancak 1 metreküp su kullanılmış olabilir. Bu durumda kaçağın tespit edilmesi için özel yöntemlere başvurulması gerekiyor. Firmamız sizler için her türlü özel metodu uyguluyor. Farklı cihazlar ile en ufak kaçağı bile dakikalar içinde tespit ediyor.

Su Kaçağı Kaç Dakikada Tespit Edilir?

Su kaçağı tespiti kameralı, sonar ve nem ölçümüne dayalı cihazlarımız ile maksimum 30 dakika içerisinde tespit ediliyor. Bu süreç tesisatın güzergâhına ve özel durumlara göre değişiklik gösterebilir. Eski yöntemler ile çalışan tesisatçılar tüm boruları kırarak kaçağı tespit ederken firmamız özel cihazları ile dakikalar işinde işleminizi sonuca ulaştırıyor.

Uzman Kadromuz İle Hizmetinizdeyiz

Ne kadar teknolojik cihaz olursa olsun buradan alınan sonuçları düzgün yorumlamak önemlidir. Eğer düzgün yorumlanmaz ise pek de verimli bir kaçak tespiti yapılmayacaktır. Kadıköy su kaçağı tespiti servisi olarak tüm kaçaklarınızı dakikalar içinde buluyoruz. Cihazlardan alınan sonuçlar en doğru şekilde yorumlayarak sizlere noktasal kaçak tespiti hizmeti sunuyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve İstanbul içi aynı gün servis imkânından yararlanmak için hemen bizi arayınız. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.  

İlgili aramalar: su kaçağı tespiti çekmeköy,su kaçağı tespiti zeytinburnu,su kaçağı maltepe,su kaçağı tespiti kurtköy,sultanbeyli su kaçağı tespiti,su kaçak tespiti üsküdar,su kaçağı tespiti pendik kaynarca,ümraniye su kaçağı

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.