Kartal Su Kaçağı Tespiti

Kartal Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti herkesin alması gereken bir hizmettir. Kaçak olsun olmasın belirli periyotlar ile tesisatı kontrol ettirmek gerekiyor. Kaçak olmadığını düşünseniz de aslında su kaçaklarına ciddi faturalar ödeyebilirsiniz. Normal şartlar altında büyük kaçaklar duvardan su çıkması, sızıntı, alt daireden su çıkması gibi durumlar ile tespit edilebilir. Fakat çok daha küçük kaçakların bu şekilde tespiti imkânsızdır. Sonucunda ise sızıntılar kaynaklı su faturası da yükselecektir. Firmamızdan alacağınız hizmet ile en ufak kaçakları bile tespit ettirebilir, tesisat sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Kartal su kaçağı tespiti servisi olarak müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.

0216 610 06 16 0553 690 90 67

Su Kaçağı Tespitinde Önemli Noktalar

Kullanılan cihazlar su kaçağı tespiti için oldukça önemlidir. Eğer teknolojik cihazlar kullanılmaz ise tesisattaki kaçak bulunamayacaktır. Tesisattaki sorunu bulmak için tüm tesisatı kırmak gerekecektir. Özellikle mahalle tesisatçısı olarak tabir edilen kişiler bu yönteme sıklıkla başvurmakta ve ciddi maddi külfetler ortaya çıkarmaktadır. Firmamız ise bu tarz eski yöntemlerden uzak, profesyonel bir çalışma yürütüyor. Son teknoloji cihazlar ile kaçağınızı dakikalar içinde buluyor. Bunu noktasal olarak yapıyoruz. Cihazlarımız kaçağın olduğu noktayı gösteriyor. Sonucunda ise hem zamandan hem de maddi açıdan kazanç elde etmeniz kaçınılmaz olacaktır.

 

Su Kaçağı Tespiti Kaç Dakikada Yapılır?

Su kaçağı tespiti tesisatın durumuna göre değişiklik gösterebilir. Gidiş güzergâhı, tesisattaki kaçağın boyutu kaçak tespit süresini etkiliyor. Fakat genel olarak maksimum 30 dakika içerisinde kaçak tespit ediliyor. Son teknoloji cihazlar sayesinde kaçak noktasal olarak bulunuyor.

İstanbul İçi Aynı Gün Servis Hizmeti

Kartal su kaçağı tespiti servisi olarak aynı gün adresinize geliyoruz. Bu sayede kaçağınızı en hızlı şekilde tespit etmiş oluyoruz. Siz de hemen iletişim numaralarımızı arayabilir, servis kaydı oluşturabilirsiniz. Sizlere en yakın ekibimiz gün içerisinde evinize yönlendirilecektir. Adresinize gelen ekiplerimiz özel yöntemler ile kaçağı tespit ediyor. Noktasal olarak tespit edilen kaçak sadece tesisatın belirlenmiş noktası açılarak tamir ediliyor. Sonuç olarak kaçak olmayan ve sıkıntısız bir tesisata kavuşmanız sağlanmaktadır. Daha detaylı bilgi için iletişim hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.