Şile Su Kaçağı Tespiti

Şile Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı özellikle eski tesisatta ortaya çıkan bir problemdir. Eski tesisattaki borular zamanla yıpranır. Suyun geçişi ve aşındırması sebebiyle sızıntılar ortaya çıkar. Eğer bu sızıntılar zamanında kontrol edilip düzeltilmez ise farklı problemler ortaya çıkacaktır. Bu problemlerden birisi yüksek su faturalarıdır. Ödemeniz gereken fatura normalden kat ve kat fazla olabilir. Sebebi ise kullanmadığınız halde tesisattan sızan sudur. Eğer siz de kullanmadığınız suya para ödemek istemiyorsanız mutlaka Şile su kaçağı tespiti servisimizden destek almalısınız. Bu sayede kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimizin kaçağı tespit ederek gidermesini sağlayabilirsiniz. Sonucunda ise yüksek fatura giderlerinden kurtulabilirsiniz. 

 0553 690 90 68

Su Kaçağı Tespiti Yapılırken Bunlara Dikkat!

Su kaçağı tespiti yapılacakken mutlaka cihazlar kullanılmalıdır. Kesinlikle profesyonel cihazlara sahip kişilerden destek alınması gerekir. Eğer normal bir şekilde tüm tesisatı kırarak kaçak tespit edeceğini iddia eden bir tesisatçı var ise bunlardan uzak durmak gerekiyor. Günümüz teknolojisi ile hiçbir yeri kırmadan en ufak kaçağı tespit etmek mümkündür. Siz de Şile su kaçağı tespiti servisimizden destek alarak bu sorunu çözüme kavuşturabilir ve kaçak tespiti yaptırabilirsiniz. Diğer bir önemli nokta ise kaçağın çok büyümeden tespit ettirilmesidir. Bunu ise başarabilmek için belirli periyotlarda kaçak tespiti yaptırmanız gerekiyor. Sonucunda ise en ufak sızıntıyı bile daha ilk başladığı andan tespit edebilirsiniz.

Hangi Cihazlar Kaçak Tespitinde Kullanılabilir?

Kameralı, sonar ve nemölçer cihazlar kaçak tespitinde kullanılmaktadır. Bu cihazlar ile kaçak tespiti yapılmakta ve sorun ortadan kaldırılmaktadır. Kameralı cihazlar her türlü çaptaki boruya girecek kameralara sahiptir. Bu kameralar ile borunun içi görüntülenir ve kaçak tespit edilir. Diğer bir cihaz ise sonar sistemlerdir. Bunlar en ufak sızıntının dahi sesini algılar ve kullanıcısına iletir. Bunu yaparken dışarıdaki sesi de sönümler. Bu sayede direkt olarak sızıntı sesinin algılanmasını sağlar. Başka bir cihaz modeli ise nem ölçen cihazlardır. Duvardaki nem seviyesine göre kaçak tespiti yapan bu cihazlar da sıklıkla kullanılır. Firmamızın Şile su kaçağı tespiti servisimiz sizlere en iyi hizmeti sunmak için her cihazla destek veriyor. Kaçağınızın tespiti hızlı ve etkili şekilde gerçekleştiriyor. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, servis kaydı bırakabilirsiniz.

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.