Silivri Mutfak ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Silivri Mutfak ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvaletlerin tıkanması ve geri basma yapması günümüzde her evde yaşanan sorunların başında geliyor. Bu sorunun yaşanmasının temel sebebi giderlere atılan yabancı maddelerdir. Özellikle tuvalet giderine atılan plastik atık maddeler zamanla tesisatta sıkışarak tıkanıklığa neden oluyor. Bu sebepten ötürü su çekişi güçleşiyor ve tuvalet geri basma yapıyor. Kanalizasyon suyu tuvalet taşının veya klozetin tamamını kaplıyor. Sağlıksız ortamlar oluşmasına neden oluyor. Siz de bu sorunu aşmak için Silivri mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisimizden destek alabilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz tıkanıklığınızı gidererek sizlere sağlıklı bir ortam sunacaktır.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Mutfak Ve Tuvalet Giderleri Neden Tıkanır?

Mutfak giderlerinin temel tıkanma sebebi yıkanan bulaşıklardır. Bu bulaşıkların dibinde kalmış olan yemek artıkları zamanla tesisat içerisinde birikir ve sertleşir. Bu noktalarda suyun akışı zorlaşır. Sonuç olarak tesisat lavaboya giren suya yetişemez ve birikmeler başlar. Mutfak lavabosunda en ufak su açılması halinde bile ciddi doluluk yaşanır. Tuvalet tıkanıklığının temel nedeni ise tuvalete atılan poşet, ıslak mendil ve plastik malzemelerdir. Bu malzemeler o an için giderden geçip kaybolsa da aslında tesisatta bir noktaya takılacaktır. Bu ise tıkanıklığa neden olacaktır.

Tıkanıklığın Çözümü Nedir?

Firmamızın Silivri mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisi son teknoloji cihazlar ile tıkanıklığınızı gideriyor. Robotlu cihazlar ile öncelikle tesisatın içi incelenmektedir. Tesisat içerisinde tıkanıklığa neden olan nokta tespit edildikten sonra ise yüksek basınç uygulaması yapılarak tesisat temizlenmektedir. Bu yolla ciddi avantaj elde edilecek ve çekiş gücü artırılacaktır. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak tuvalet, mutfak lavabosu, duşa kabin, rögar, bina kanalı ve her türlü tıkanıklığınızı giderebilirsiniz.

Dakikalar İçinde Adresinizdeyiz!

İstanbul içi aynı gün servis hizmeti sunmaktayız. Dakikalar içinde ekiplerimiz adresinize gelerek tıkanıklığın konumunu belirlemektedir. Sonrasında ise bu tıkanıklığa müdahale işlemi gerçekleşiyor. Hızlı ve etkili sonuçlar için siz de Silivri mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisimizi tercih edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve servis kaydı oluşturarak sorununuzu çözmek için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Puan Verin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.